Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennél egy férfit...

Komolyan vennél egy férfit akinek 2 gyereke van már 2 nőtől?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk(élünk) együtt, de sokszor elbizonytalanodom, hogy kell-e nekem ez a stressz. Igaz egyik gyerek sem volt tervezett, az elsőnél még ő maga is gyerek volt, 17 éves,a másodiknál meg rászedték, a pénze kellett volna (ami a deviza miatt el is úszott). A nagyobb gyerekkel nem sokat foglalkozott, szerinte nem volt meg a közös hang, a másodikkal meg folyton együtt lenne ha tehetné, mindent szeretne bepótolni, amit az elsővel kihagyott. De én nem látom a részemet az egészben. Terveztük hogy összeházasodunk, de nem tudom tényleg akarom-e.

Olyan mintha ők ketten lennének egy egység, én meg nézhetem kívülről, ezt a közös gyerekünkkel kéne megélnünk. És persze ez gonosz amit mondok, mert neki ő a gyereke, de így mi jut majd annak a gyereknek, akit majd tényleg akart is meg tervezett is.

Hogy lehet lemondani arról, hogy a párunkkal megéljük azt, amit a normális gyerek nélküli párok évekig tapasztalnak, hogy egymásnak a legfontosabbak?


2011. dec. 21. 09:08
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
94%
Jogom van független, gyerektelen embert választani. Nincs gyerekem, tehát egyszer az életben én is kezdhetek tiszta lappal.
2011. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
76%

Semmi önzőség nincs abban, ha valaki nem akar úgy családot, hogy a saját gyerekére nem jut elég pénz otthon, mert a férjének az előző kapcsolatából született gyerekeket kell támogatnia. Bakker, ha már gyerek van, akkor emberelje meg magát, és maradjanak egy család! Csak erre a legtöbben képtelenek. Nekem ez lúzerség, mert a gyerek is megszívja, de sajnálom, én nem akarok ilyen kapcsolatot.

A páromnak nincs szerencsére gyerek, de előző feleség sincs. Tiszta lappal indultunk, a gyerekünk csak a mienk , nem lesz mostohaanyuka és mostohaapuka, a családunk pedig megmarad egyben. Pont. És abszolút megértem azt, aki ugyanígy gondolkozik.

2011. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tervezz semmi komolyat. Nem leszel boldog ha már most ezen agyalsz. Ha olyan tipus lennél aki tud igy boldogan élni,akkor nem agyalnál ezen. Én egy olyan emberhez mentem hozzá,és szültem neki 2 gyereket,akinek én a harmadik felesége vagyok,és a másodiktól már van 3 gyereke. Az összesen 5 gyerek....

Nekem a házasság előtt sosem voltak ilyen aggályaim,és nem azért mert hülye voltam és nem gondoltam bele a dolgokba,hanem mert biztos voltam benne hogy ezt akarom és igy akarom.

Azóta eltelt lassan 4 év.Elég sok a probléma köztünk,és nem okvetlenül én vagyok az aki meggondolni látszik magát...

2011. dec. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utoljára válaszoló: megírnád, hogy milyen problémák jöttek elő? illetve hogy akkor a férjednek vannak kétségei?
2011. dec. 21. 15:55
 35/40 anonim ***** válasza:

Igen nekem ugy tunik,és talán későn jöttem rá ő az a tipus aki fellángol,aztán rájön hogy ez neki mégsem olyan jó. Tenni érte meg lusta.

Sok minden,amikor született az első gyerekünk voltak pillanatok hogy zavart hogy ő ezt már 3x átélte,és sok minden tényleg nem is érdekelte annyira mint amennyire kellett volna,hisz ő azon már átment egy csomószor. Amiket a többiek leirtak,hogy a pénz máshova megy,hogy nem mindig a legjobbkor jönnek a gyerekek,ki tudja hogy fogják szeretni a te gyerekedet,(leginkább sehogy) ezek is mind igazak,és benne vannak a pakliban,bár engem sok minden más jobban zavar mint ezek.Ha már most kivülállónak érzed magad az csak mélyülni fog.Nálunk volt sok nagyon csunya dolog is,megcsalás egy év házasság után,stb.

2011. dec. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
Ha minden egyebben passzoltok, akkor nem erne meg neked egy minimalis aldozatot? Kerdem ezt 23 eves nokent, aki epp egy egygyerekes apukaval ismerkedik...
2011. dec. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ez volt az egyik leglehúzósabb topik, amit a közelmúltban olvastam. Nem is tudom mit szóljak hozzá.

Azért szerintem nem olyan egy. Manapság elég könnyen lépkednek ki az emberek a kapcsolatokból, mert majd úgyis jön másik. Annyira nem tudlak sajnálni, már 1,5 évvel ezelőtt is leléphettél volna, és talán már találtál volna más alkalmasabb hímet a terveidhez.

2011. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim válasza:
nem nem nem nem nem nem nem
2011. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
55%
Nálam egyetlen 1 gyerk otthagyása sem bocsánatos bűn. Jó, egyszer kimagyarázható, ha pl.a nő talált mást, elhagyta. De 2x? Nem, emiatt sem, anyagiak miatt, idő miatt sem. Neki már volt 2 családja, maradjon csak azokkal, ne hozzon létre 20 szerencsétlen, elhagyott gyereket, pláne nem fogok ehhez asszisztálni.
2012. febr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig minden választ, csak mazsolázgattam, de legalább 5 olyan nő hozzászólását olvastam, akik teljesen elzárkóznának egy pasitól, csak mert annak gyerekei vannak. Ha a legutóbbi statisztikai adatokat nézzük, akkor ebből az 5ből 3 biztosan egyedül fogja a gyerekét felnevelni és ők lesznek majd a legjobban felháborodva, ha egy pasas azért utasítja vissza őket, mert van egy(vagy több) gyerekük. Akkor majd ugyanilyen habzó szájjal fognak itt visítani, mint most, csak más lesz a téma.... Egyébként is ki nem állom, ha valaki kategorikus véleményt alkot valamiről vagy valakiről, anélkül, hogy pontos tapasztalata, ismerete lenne róla.

Kérdezőnek írom, hogy hagyja ott a pasiját, mert már most olyan féltékeny a gyerekeire, hogy majd bele pusztul.

Én 3 gyereket neveltem egyedül, amikor a második férjemmel megismerkedtem. Ő így fogadott el engem, a gyerekeimmel együtt szeret.Azóta van egy közös kislányunk is, boldogok vagyunk. És soha, egyetlen veszekedés sem volt a gyerekek miatt köztünk. Ő van annyira intelligens, hogy megértette, hogy nekem a gyerekeim ugyanúgy fontosak, mint ő... Vagy tán zárdába kellett volna vonulnom, mert itt maradtam 3 gyerekkel egyedül? Akik félnek bevállalni egy embert, csak azért, mert annak gyereke van, azok féltékenyek, mert nem tudják úgy kisajátítani a párjukat, ahogyan szeretnék. Lehet lepontozni, de akkor is ez a véleményem...

2012. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!