Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan vennél egy férfit...

Komolyan vennél egy férfit akinek 2 gyereke van már 2 nőtől?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyunk(élünk) együtt, de sokszor elbizonytalanodom, hogy kell-e nekem ez a stressz. Igaz egyik gyerek sem volt tervezett, az elsőnél még ő maga is gyerek volt, 17 éves,a másodiknál meg rászedték, a pénze kellett volna (ami a deviza miatt el is úszott). A nagyobb gyerekkel nem sokat foglalkozott, szerinte nem volt meg a közös hang, a másodikkal meg folyton együtt lenne ha tehetné, mindent szeretne bepótolni, amit az elsővel kihagyott. De én nem látom a részemet az egészben. Terveztük hogy összeházasodunk, de nem tudom tényleg akarom-e.

Olyan mintha ők ketten lennének egy egység, én meg nézhetem kívülről, ezt a közös gyerekünkkel kéne megélnünk. És persze ez gonosz amit mondok, mert neki ő a gyereke, de így mi jut majd annak a gyereknek, akit majd tényleg akart is meg tervezett is.

Hogy lehet lemondani arról, hogy a párunkkal megéljük azt, amit a normális gyerek nélküli párok évekig tapasztalnak, hogy egymásnak a legfontosabbak?


2011. dec. 21. 09:08
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Akkor valaki adjon tanácsot, hogyan lehet a helyzetet szépen kezelni, úgy hogy ne érezzem azt hogy a sokadik vagyok, még akkor is ha nekünk igazi kapcsolatunk van. Hogy lehet örülni a mindennapoknak, ha folyton az exnőkhöz kell igazodni, mert ha ők nem érnek rá, vagy programjuk van, itt a gyerek/gyerekek.
2011. dec. 21. 11:08
 22/40 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer hibázhat az ember. Főleg ha 17.

Másodjára már nem bíznék benne.

Amúgy tévedésben vagy. A fogamzásgátló módszerek csak kombinálva közelítik meg a 100%os biztonságot.

Magyarán: Az szexeljen egyféle fog.gátlóval, aki fel van készülve a következményekre.

Kedves kérdező. Nehogy te legyél a következő bebabásodott.

2011. dec. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Nem tervezek terhes lenni még. Engem úgy neveltek, hogy több év együttélés után kiismerem a párom, majd házasság, aztán majd utána gyerek, de csak ha van hova szülni.
2011. dec. 21. 11:13
 24/40 anonim ***** válasza:
32%

Rohadtul nem érdekelnek a jókívánságaid.

Én megválogatom rendesen, hogy kihez megyek hozzá és kitől szülök gyereket. Ha mégis baj lesz, az nem az én hibám lesz, én minden követ megmozgatok,hogy a családom egyben maradjon.

A mi családunkban visszamenőleg sem volt sosem válás, engem is arra tanítottak, hogy jól nézzem meg kihez megyek hozzá. Meg is fogadom. :)

2011. dec. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
18%
Egyébként csak megjegyzem, hogy az élet általában engem igazol. Rohadt nehezen találnak párt, akik egyedül maradtak gyerekkel.
2011. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
86%

Kedves 11:11-es, a 10:53-as vagyok. Nem értem, miért kell neked ilyeneket kívánni. Ennyi erővel, aki pl. rendezett anyagi helyzetben van, és nem akar egy hajléktalannal kapcsolatot, hanem hozzá hasonlóra vágyik, az is rohadt dög, és azt kell kívánni neki, hogy legyen egyszer ő is hajléktalan? Én senkitől sem várok el olyat, amit én magam nem nyújtok. Miért kellene mindenkinek nyitottnak lennie olyan dolgokra, amire nem vágyik? Fáj az igazság, hogy gyerekkel már messze nem vagy olyan jó parti? Látod, a kérdezőnek is milyen dilemmái vannak, annak ellenére, hogy összeállt gyerekes emberrel.

Kérdező, bocs az OFF-ért. Látszik, hogy ragaszkodsz ehhez a kapcsolathoz, de azt is láthatod, hogy senki sem tud neked tanácsot adni, hogy hogy lehet ezt a helyzetet elrendezni. És miért? mert neked kb. az felelne meg, ha köddé válna a párod múltja, mert a válaszaidból ez jön le. Elvégre akárhogy csűröd-csavarod, akkor se te fogsz először gyereket szülni a párodnak, nem te leszel neki a világ közepe, nem veled fogja megélni először azokat a dolgokat, amelyekre te vágynál stb.

2011. dec. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
40%
OK, értelek. De akkor a gyerekes nők se panaszkodjanak, ha ők sem kellenek a férfiaknak! Hangsúlyozom, hogy ismerkedek ey hölggyel, akinek van 3 gyereke! Én is kezdjek agonizálni, hogy ha összejövünk az én fizetésemből fogja eltartani a gyerekeit?
2011. dec. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
31%

62%-os, ezt te választottad, kb. mindenki leszarja, hogy te hány gyerekes nővel ismerkedsz, a te dolgod, nem kell mindenkinek ilyennek lennie.

Mint mondtam, én tökéletesen megértem, ha egy gyerekes nő nem kell a férfiaknak.


Az pedig hogy így bizonygatod az igazadat, kb. azt sejteti, hogy te nem örülsz a helyzetednek, csak jobb nem jutott.

2011. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
81%

A 4. válaszoló vagyok.


Hangsúlyozóm a problémát és 2-3 gyereket szeretnék. A férfinek már kettő van. Szerintetek mennyi esélye van a 2 illetve a 3. gyerekemnek megszületni, úgy hogy a férfi fizetésének a 30-40%-át levonják?

Közepesen keresek mondjuk a férfi is, de azért éljek rosszabb szinten, mert neki 2 gyereke van?


Természetesen ha meddő vagyok, elfogadom más gyerekét, fel is nevelem mintha az enyém lenne, de legyen velem mindennap, ne csak hétvégén.

2011. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
40%

Persze, nem is kell, hogy ilyen legyen mindenki, de akkor ne akard már a saját szemléletedet ráerőltetni másra. Meg ilyen kívánságokkal..

Tudod, ha egy gyereked sem lenne, akkor sem kellenél ilyen rosszindulattal.

2011. dec. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!