Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön mindig utánam? Néha...

Miért jön mindig utánam? Néha már zavar

Figyelt kérdés

Sajnos egyedül nevelem az 5 éves fiamat. Régebben is apás volt de nem ennyire. Sokszor ha kimegyek a szobából a nappaliba oda is jön utánam és megmozdulni nem tudok tőle mert figyel, körülöttem ugrál és beszél. Először azt hittem hogy csinált valami rosszat és azért de már hónapok óta ezt csinálja. Egész nap együtt vagyunk és sokat foglalkozok vele szóval nem a figyelmemet akarja. Szoktam mondani hogy most inkább menjen játszani vagy foglalja el magát de 10 percnél tovább nem tart mert utána jön hozzám. Néha elviszem anyámékhoz de akkor nincs semmi csak ha megjelenek akkor egyből jön nekem. Örülök neki hogy legalább szeret. De miért lóg rajtam egész nap mikor 500féle dolgot tudna csinálni?

31/F


2011. dec. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hiperaktív,vagy hiányzik,neki az anyai figyelem is.
2011. dec. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5 éves , egyedül van , nincsen testvére és unatkozik.
2011. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De van nagyon sok játéka, sok barátja, kutya, macska. 2 haverja a szomszéd gyerekei. Amikor itt vannak akkor is sokszor jön utánam
2011. dec. 21. 21:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Mikor kicsi voltam, én ezt csináltam anyával. Nekem meg apa nem volt... Aztán pár hónap alatt "kinőttem". Ragaszkodik hozzád.. De majd önállósodni fog szerintem.
2011. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elöször is nekem az a benyomásom, hogy nagyon szeret téged. Emellett eléggé valószínű, hogy te vagy a biztos pont az életében és melletted biztonságban érzi magát. Magyarul megnyugtatja a jelenléted. Ennek szerintem örülj. Vannak családok, ahol a gyerek azt is elfelejtette, hogy vannak szülei és nem is foglalkozik velük egyáltalán.

Egyébként meg, ahogy idősebb lesz, egyre jobban lefogja kötni a korabeliek társasága, a játék, de most rád van nagy szüksége.

2011. dec. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kellene egy anyuka...
2011. dec. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem akarod oviba adni? Sok gyerek van és délutánig elfoglalja magát.

Szerintem azért megy utánad, mert te vagy vele egész nap és ragaszkodik hozzád.


25N-11 hos kislány anyukája

2011. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem az lenne a tippem, persze nem tudom, hogy miért egyedül neveled.

De ha nemrég vesztette el az édesanyját, akkor esetleg szorong a kisfiad, hogy téged is elveszít, és ezért inkább szemmel tart, hogy bajod ne essék.

Ha az édesanyja elköltözött, és emiatt vagytok egyedül, akkor is hasonló az ok.

2011. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jár oviba csak most majdnem 1 hónap kiesett neki mert beteg volt de ott is elvan a többiekkel csak amikor találkozunk akkor inkább velem van.
2011. dec. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!