Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek miért rossz a Karácsony?

Kinek miért rossz a Karácsony?

Figyelt kérdés

Én először diszitettem egyedül karácsonyfát az előbb. Annyira nincs hangulatom,hogy fát sem vettem,valahonnan volt kis 20 centis mű,azt feldiszitettem.

22 évig szülőkkel,nagyszülőkkel karácsony,tavaly exemmel szenteste,utána napok rokonokkal.

Most alig fél éve van párom,24-én este vele és a családjával leszek,mivel kettesben még korai,nem kérném még hogy a szüleivel ne legyen,igy én is velük.Mivel az enyéimmel annyira megromlott a kapcsolatom,hogy ünnepek alatt elkerülöm őket,csak nagyszüleimhez megyünk párommal.

Úgyhogy itt ülök a vacak kis 100forintos műfenyő mellett és sirok.Gyakorlatilag még idegen emberek várnak szeretettel karácsonykor.



2011. dec. 23. 22:22
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Most vált világossá, hogy a férjemnek nem jelentek semmit, de muszáj összekapnom magam, mert itt van a 2 pici. De sikerülni fog, de ezt most jó volt kiírni magamból. Mindenkinek kellemes ünnepeket kívánok!
2011. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a szomszédom, akit önzetlen embernek ismertem meg. Nagyon fáj a hiánya. Úgy érzem, sokáig fogom gyászolni.
2011. dec. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Időpont tegnap 22:51


Miért írod ezt?

Utolsó együtt a családdal? Mi a baj? :S

2011. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
22:44 akkor sorstàrsak vagyunk. Boldog Karacsonyt!
2011. dec. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
100%

A karácsony hazugság, ami egy fényekkel teleaggatott halott fa köré gyűjti a családokat, üres beszélgetésekből szőtt, több kiló vajas krém alá temetett hazugság, olyan hazugság, amelyben senki sem hisz.


Delphine de Vigan

2011. dec. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt rossz a karácsonyom :) És mindenkinek legalább ugyanilyen szépet kívánok legközelebbre
2011. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
100%
Nekem beteg az anyám, ezért több hónapra elutazik pont karácsonykor, egyedül leszek. 13 vagyok
2014. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
100%
Nekem azért rossz mert a karácsony ma már nem a szeretetről, Jézus születéséről, és az ajándékozársról szól, hanem a pénzről, a drága dolgokról, és a multik fogásain.
2019. dec. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!