Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek miért rossz a Karácsony?

Kinek miért rossz a Karácsony?

Figyelt kérdés

Én először diszitettem egyedül karácsonyfát az előbb. Annyira nincs hangulatom,hogy fát sem vettem,valahonnan volt kis 20 centis mű,azt feldiszitettem.

22 évig szülőkkel,nagyszülőkkel karácsony,tavaly exemmel szenteste,utána napok rokonokkal.

Most alig fél éve van párom,24-én este vele és a családjával leszek,mivel kettesben még korai,nem kérném még hogy a szüleivel ne legyen,igy én is velük.Mivel az enyéimmel annyira megromlott a kapcsolatom,hogy ünnepek alatt elkerülöm őket,csak nagyszüleimhez megyünk párommal.

Úgyhogy itt ülök a vacak kis 100forintos műfenyő mellett és sirok.Gyakorlatilag még idegen emberek várnak szeretettel karácsonykor.



2011. dec. 23. 22:22
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

22:39: beszélőviszonyban vagyunk,vagyis tegnap még beszéltünk

Miután elmesélte hogy az utolsó jöttment emberkének is akivel életében 2x találkozott,annak mit vett (tényleg 2x,egy rokonsrác barátnője 3 hónapja),majd közölte hogy páromnak semmit,mert minek,akkor mondtam meg hogy nem is kell,nem megyünk.

Nem az ajándékon lenne a hangsuly,hanem hogy kivételezés megy,lehúzás.

2011. dec. 23. 22:45
 12/28 A kérdező kommentje:

22:44: melyik ország ez?


és mi tart vissza attól hogy megisertesd a férjeddel és a családjával ezt a hagyományt? (persze csak ha neked is fontos)

2011. dec. 23. 22:47
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó melyik ország ??
2011. dec. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért rossz? Mert valószínűleg ez lesz az utolsó. Ki tud rám licitálni?:)
2011. dec. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

22:51

ne legyél ebben ilyen biztos

rokon férfinek bő 4 évvel ezelőttől mindig azt mondják a dokik,hogy ez lesz az utolsó karácsonya...szenved a ráktól,kemoterápiától,de küzd és drága műfenyőt vett,hogy jó lesz az pár évig...

2011. dec. 23. 22:56
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem jó. :( Páromnak be kellett menni ma éjjelre dolgozni, ezt az utolsó pillanatban mondták meg... Holnap nem tud aludni, mert megyünk a szüleimhez Szenteste, tiszta hulla lesz szegényem addig... :(

Én meg már hetek óta betegeskedem, egyik bajból a másikba...

Plusz most kapcsoltam be a régi telefonom, és volt egy nem fogadott hívásom délután, parázok, hogy lehet, h a munkahelyemről hívtak, ami jót nem jelenthet, mert állítólag épp 23-ára terveztek nagy leépítést. :( (én szabin vagyok most, párom ugyanott dolgozik)

2011. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

22:44


Te vagy a legjobb. Te vagy a király.

2011. dec. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Idézet Tőled, kedves Kérdező: "Attól hogy másnak rosszabb,nekem még nem lesz jobb."

Akkor viszont nem értem, mi célból tetted fel a kérdést: "Kinek miért rossz a Karácsony?"


Ettől függetlenül kívánom, hogy sikerüljön kihozni a karácsonyodból a lehető legjobbat, úgyhogy nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek!:)

2011. dec. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lesz a válaszom, de nem tudom rossz-e az idei karácsonyom, ugyanis semmi karácsonyi hangulatom nincs.

Egyedülálló vagyok, messze a családtól és a barátoktól.

Idén elöször nem vettem karácsonyfát, de még csak egy karácsonyi díszt sem a lakásba.

Leginkább az a rossz, hogy nem tudok csinálni semmit, unatkozok, na meg irigykedek egy kicsit azokra akik együtt töltik az ünnepeket.

2011. dec. 24. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl régen ment el egy szerettem, felfoghatatlan, hogy már nincsen velünk.Nagyon hiányzik nekünk.Számunkra ezért lesz "rossz" a karácsony.
2011. dec. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!