Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék egy lányt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék egy lányt találni most karácsony táján? Nagyon rossz hogy nincs barátnőm.

Figyelt kérdés

18 vagyok

jóképű (legalább is sokan ezt mondják) vagyok, humoros...csak nem egy partyarc és az önbizalmam se túl nagy.

Sok hobbim van ami bejön a lányoknak: extrém sport zenélés.

Nem tudom hogy hogy menjek oda egy lányhoz, agy hogy hogy kezdjek el ismerkedni.

Mindig az jár a fejemben hogy a lány biztos egy kis ronda csicskának tart majd meg kinevet.

Mit kéne csinálnom?


2011. dec. 22. 14:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2011. dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
sakkozzál more
2011. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg,hátha van egy neked a fa alatt!
2011. dec. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát, ez mondjuk magától szokott jönni... :) Vagy nem. xD

De inkább álljunk hozzá pozitívan. :)

Van valaki, aki tetszik? Esetleg próbálkozz be nála...

Miért nevetne ki? (esetleg akkor, ha gyerekes, de az nem a te hibád) És ha nem vagy ronda, miért tartana annak?

Önbizaloooooooooooooooom.... Anélkül nem fog menni.

Légy magabiztos és add önmagad. :) Tuti összejön.

Sok sikert! :)

18/L

2011. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mit szólnál hozzá ha karácsonyra inkább egy 19 évest kapnál ?:PP
2011. dec. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
őőh....15/L vagyok, és am télleg nemtom h te mien lányokat ismersz, de ha csak nem vagy vmi extrém bűn ronda, akkor nem ismerek 1 olyan lányt se aki kinevetne ha odamennél hozzá....SŐT sztem a lányoknak inkább inponál 1 tökösebb srác aki oda mer állni elé...csak mondjál neki vmi imponálló leszólytó szöveget és kész(de azért legyen kultúrált és ne ien "szia cica van gazádád?" színvonalú legyen:)))
2011. dec. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Az önbizalom tényleg nehéz dolog, nekem sincs sok pedig szépnek, csinosnak mondanak. Szerintem kérdezz meg pár csinos lámyt, akikkel jóba vagy, hogy helyesnek tartanak-e. Esetleg küldj egy képet ide gyk-ra. 18/l
2011. dec. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet :D
2011. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
nekem is küldhetnél képet:D16/L
2011. dec. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

kösz az ötleteket!

és bocs de nem küldök képet.

Ha valaki kíváncsi rám akkor küldjön facebookot vagy msn címet :)

2011. dec. 23. 08:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!