Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, hogy telt a karácsonyotok?

Na, hogy telt a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt midnenkinek!!
2011. dec. 24. 23:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
"gyors menet" köszönjük az információkat....
2011. dec. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
66%
Az első fele jól, aztán szakított velem a barátnőm...legszívesebben bőgnék, de tartom magam, mivel pasi vagyok. F/22
2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Borzalmasan... Konkrétan egy órája bőgök, és ezért is le vagyok cseszve. A párom kijelentette, hogy mindkét napot a családjával tölti (nem élünk együtt), egy fél órára nem jönne át. Itthon a karácsony annyiból állt, hogy közösen ettünk rántotthúst, megajándékoztuk egymást (ez volt háromnegyed óra kb.). Húgom filmet nézett, apám aludt, nagymamám bevonult szobájába. Se egy közös beszélgetés, társasozás, sütizés... Semmi. Én meg egész nap szomorkodtam, és unatkoztam, jobb híján ide írogattam válaszokat. Élni sincs kedvem. :(
2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Sehogy. Itt ülök a gép előtt, a párom alszik (úgy volt hogy hétvégén jön a kislánya de az anyuka mégsem engedte) a szüleimhez pont azért nem mentem, mert gyerekes hétvégén nem bír egyedül a leányzóval. Van egy cicánk neki boldog karácsonyt kívántam és kész. Se fa se semmi.
2011. dec. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

"Az első fele jól, aztán szakított velem a barátnőm...legszívesebben bőgnék, de tartom magam, mivel pasi vagyok. F/22"


Nem attól pasi valaki,hogy nem sír ezt a hülyeséget felejtsd el..


Amúgy nekem jól telt :)

2011. dec. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

tudom hogy jó párom van:) tudnék mesélni de szeretem na...:)


és ő kérdezte hogy telt, tömören összefoglaltam, finoman, nem azt írtam hogy dugtunk:D

2011. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem nem mindig csak ő megy el :D
2011. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Neked is Boldog Karácsonyt!


Nekem nagyon rosszul telt:'-( Ez volt az első Karácsonyunk, amit Anyu nélkül kellett töltenünk, ugyanis nemrégiben elhunyt. Nagyon nehéz!! Már érződött ez a rossz hangulat napokkal előtte is és számítottam rá, hogy nehéz lesz, de erre nem lehet felkészülni igazán. Annak azért örültem, hogy a Hugom nagyon örült az ajándékoknak, de egyébként szomorúak voltunk. Apu is tartotta magát, de láttam, hogy Ő is legszívesebben sírna... Nagyon nehéz volt a vacsora is, mert most üres volt Anyu helye:-( Nehéz volt uralkodni magunkon! Kb. fél órája lefeküdtek már, én meg nem bírtam tovább és mikor én is jöttem a szobámba, elsírtam magam. Azóta sem tudok megnyugodni.


22/F-nak üzenem: tényleg nem attól férfi valaki, hogy nem sír! Ez butaság. Ha kell, engedd szerintem. Ennyi erővel én sem vagyok férfi, mert most sírok? Igaz, én Anyu miatt, Te a Barátnőd miatt érzel késztetést rá, de ettől még nem lettünk kevesebbek!



Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

2011. dec. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

" gyorsan menet amiben csak Ő ment el "


Azt kérdezte, hogy telt a karácsonyod, nem azt, hogy összeveszés után milyen rosszat dugtatok. Még mindig eltudok csodálkozni egyes embereken..

2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
- an
2011. dec. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!