Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, hogy telt a karácsonyotok?

Na, hogy telt a karácsonyotok?

Figyelt kérdés
Boldog Karácsonyt midnenkinek!!
2011. dec. 24. 23:00
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Szép volt:) Annak ellenére, hogy itthon nem volt pénz ajándékra én megleptem valami csekélységgel a szüleimet. Feldíszítettük a fát hármasban. Utána átjött nagyapám, beszélgettünk. 8 kor jött értem a párom és elmentünk hozzuk, ott vacsoráztunk, ajándékoztunk, csomót nevettünk (apósom nagyon vicces ember:) ) aztán beszélgettünk, sütiztünk, boroztunk majd hazajöttünk.


Annak ellenére, hogy azt hiszem a szűk családomnak ez volt a legszegényebb karácsonya, nem vagyok elkeseredve, hiszem hogy egyszer fenn, egyszer lenn. Élnek a nagyszüleim, szüleim, van egy csodálatos párom, neki egy csodás családja. Nem értem, mi kéne még? :)


21-L

2011. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jólt telt. Az is közrejátszott, hogy két hete van munkám, végre:) Az ajándékok megvásárlásával kissé megcsúsztunk. Csinálni szerettem volnam de nem jó a munkabeosztásom. Így maradt a vásárlás. Műfenyőt szerettünk volna, elfogyott:S Így anyukájáékat értesítette, hogy kerítsenek nekünk egy fenyőfát:) Gyönyörűt vettek. 23-án éjfélre értünk hozzájuk. Másnap beszélgetés, finom ebéd, és ajándékozás, de nem is azon volt a hangsúly. Aztán visszajöttünk Pestre, feldíszítettük a karácsonyfánkat, pancsi és stb, majd utána ajándékozás. Sajnos sírásba fulladt, mert két ajándékot vettem neki: határidőnaplót és egy szép ezüst karláncot. Erre Ő vett még hétfőn magának egy határidőnaplót, karláncot pedig kapott péntek este az egyik barátjától. Ez talán negatív volt, de alapveten jól telt. Sajnos ma és holnap is dolgoznia kell (fene a vendéglátást), úgyhogy várom haza.
2011. dec. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

nagyon jól:)

Apánál aludtam,reggel felkeltünk,elmentünk a temetőbe gyújtani egy gyertyát a papámra,és 9óra körül hazaértem.

Elmentünk anyával és a barátjával kávézni,megvettük Tesco-ba a vacsorához szükséges dolgokat amiket még nem sikerült beszereznünk,aztán hazaértünk,nekiálltam takarítani a nappaliba és a szobámba,poszívóztam,felnyaltam az egész házat,feldíszítettem a karácsonyfát ami mellesleg gyönyörű lett.(szép lila gömbök,és rengeteg mézeskalács:P)közben anya sütött főzött:))

Aztán megjött hozzánk 1 órára anyám barátjának a fia,és anyám barátjának az apja,akik megkapták az ajándékukat(azért akkor kapta meg az ajándékait mert nem él velünk,és az anyja akkor engedte el) aztán 3óra körül elment,addig rollerezett az udvaron(azt kapott) beszélgettünk,tv-ztünk,majd fél4körül elmentem apához,aakitől kaptam egy gyönyörű swarovski fülbevalót egy szép ezüst gyűrűvel,a barátnőjétől pedig kaptam egy könyvet és egy csomó sminkcuccot. Aztán kimentünk mamához is,tőle kaptam egy csomó zoknit(olyan aranyos volt,pokémonos zoknikat vett nekem:D) egy angyalka figurát,egy kis pénzt,meg rengeteg csokit:)

6körül hazamentem,nagyon szép volt otthon minden,sötét,csak pár gyertya égett.:)

ÉÉs megkaptam a laptopot anyától és a barátjától:) kaptam még egy baris pizsit,meg egy testápolót. nagyon örültem^^

finom volt a vacsi,halászlét ettünk,baconbe tekert csirkemellet,(amibe fogpálcikák voltak,és majdnem megfulladtam tőle)hagymás majonézes krumlit,és hekket.

Mindenki nagyon örült az ajándékának,beszélgettünk,karácsonyi vígjátékokat nézegettünk,activityztünk:D,aztán fél12 fele bementem a szobámba,még egy kicsit laptopoztam az új laptopomon,közben filmet néztem,és olyan fél1 fele elaludtam.

ma pedig 9kor keltem,gépeztem egész délelőtt,most kajáltunk ugyan azt,mint este,és nemsokára megyünk mamáékhoz,unokatesómékhoz,és este megint megyek apához:)


14L

2011. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Lehet hogy másik kategória de a karácsony része ez is. Illetve ilyenkor másmilyen(nek kéne lennie, de nincs szerencsém) Azért boldog karácsonyt mindenkinek
2011. dec. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ, örülök, hogy a többségnek jól telt!

Nekem is nagyon jól, első Karácsonyunk a párommal, úgy, hogy együtt élünk, együtt mentünk mindenhova, szüleimhez, az ő szüleihez, tesómékhoz, aztán pihiztünk, filmeztünk, ajándékoztunk.

Mégegyszer nagyon boldog Karácsonyt mindenkinek!!

2011. dec. 25. 20:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!