Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szomorú vagyok?

Nagyon szomorú vagyok?

Figyelt kérdés

Az apukám alkoholista és anyukám is sűrűn iszik,olyankor veszekednek.Ez a mai nap is ilyen. Ez nekik csak egy jó alkalom arra,hogy leigyák magukat és összevesszenek egymással és velem. Nagyon kivagyok,gyűlölöm az életem,megakarok halni. Már többször írtam ide,és mindig olyan kedvek vagytok,mindig megvigasztaltok. Most is erre van szükségem. Írnátok nekem pár sort,leírhatjátok nektek hogy telik az ünnep,remélem nagyon szépen. Nekem ez a kedvenc időszakom,de mindig elrontják. Köszönöm szépen.

23/L

(mielőtt írnátok,nem tudok elköltözni,pályakezdő vagyok és nincs munkám)


2011. dec. 25. 18:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
[link] szerkesztettem neked egy képet :)
2011. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
:) Nagyon,nagyon aranyos vagy. Ezért írtam ide. Most nem a szomorúságtól pityergek,hanem az örömtől,hogy vannak még jó emberek a földön,akik lehetőségükhöz mérten próbálnak vigasztalni.Szeretném,ha nem kellene több ilyen kérdést kiírnom,de ilyenkor mikor magányos vagyok,szükségét érzem annak,hogy a bánatomat kiadjam magamból.
2011. dec. 25. 20:14
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon sok kitartást és szerencsét kívánok neked, remélem mihamarabb találsz munkát és jobbra fordul az életed! Én is el vagyok keseredve mert egyedül vagyok és ráadásul ilyenkor kell dolgoznom. De később csak jobb lesz majd... 27/f
2011. dec. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%

Szia! Ha gondolod, írj üzit, el tudunk beszélgetni!


Addig is: Hogy telik a karácsony? Gyorsan sajnos. Tegnap készülődés. ma mi mentünk látogatni, holnap hozzánk jönnek. Van sok ajándék, szép a fa is. Azt kívánom tiszta szívből, hogy ezentúl neked is ilyen ünnepeid legyenek!

2011. dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
87%

Amikor kislány voltam, sokszor Nálunk is így teltek az ünnepek, és természetesen a hétköznapok is. Aztán egyszer egyik szenteste annyira összevesztek, hogy este még a fa sem volt felállítva, összetaposták az égősort. Többé nem ittak szenteste, de az év többi napján igen. Annyira el voltam keseredve, amióta az eszem tudom, azon imádkoztam, hogy soha többet ne igyanak. 19 éves lehettem, mikor apukám kórházba került, az orvos azt mondta Neki, hogy egy pohár pezsgő is végezhet vele. Többet egyikük sem ivott, de ezt úgy képzeld el, hogy még szilveszterkor is kölyök pezsgővel koccintottak. Annyi szörnyű év után beköltözött hozzánk a béke. Azóta már nem élek Velük, mindig arra vágytam, hogy a szerelmemmel tölthessem a szentestét. Ez is valóra vált. Életem szerelmével lehetek, és életem kis szerelmével, aki jelenleg hat és fél hónapos. Imádom Őket, ma voltak itt anyukámék látogatni, hála istennek, most már minden békés. Az egésszel csak azt akartam mondani, hogy soha ne add fel, mindig van kiút, annyi szép dolog vár még Rád!


Ezt küldöm Neked, Boldog karácsonyt!

http://www.youtube.com/watch?v=Uf2aDaDVlvQ

2011. dec. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Az lemaradt, hogy apukám, anyukám teljesen egészségesek azóta mióta nem isznak szerencsére nem történt baj. Tegnap hallgattam ezt a zenét, és sírtam, mint egy gyerek, szegény párom nem értette mi baj, pedig csak boldog voltam, hogy minden valóra vált, amiért kislányként annyit imádkoztam.


Szép estét!


31/N

2011. dec. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: szívemből örülök hogy helyrejött az életed és teljesültek a vágyaid. Rengeteg dologért lehetek hálás az életemben és tudom,hogy mindenkinek megvan a maga keresztje,ha szabad így fogalmaznom. Mikor a kérdést kiírtam nagyon magam alatt voltam,egyszerűen ki kellett adnom magamból. Hála a kedves szavaitoknak sikerült túl jutnom rajta...a következő veszekedésig. De ugye a felhők mögött mindig ott a napocska.Remélem nekem is hamar előbújik,és sikerül valahogy rendezni a dolgot.Szeretném,ha a szüleim is rájönnének végre mennyi szépség és jóság van a világon.
2011. dec. 26. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!