Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem folyton ugráltat?

A feleségem folyton ugráltat?

Figyelt kérdés
40-es éveimben járok, van 3 gyerekünk, 14 éve vagyunk házasok. A gyerekek életkora: 13, (ő sajnos halmozottan fogyatékos, de otthon neveljük) 11 évesek, és a legkissebb fél éves. A feleségem mindig is szeretett ugráltatni. 24 órában dolgozom, hazamegyek meló után, le nem fekhetem mert kiadja a ház körüli tennivalót, minden nap nekem kell elmennem bevásárolni, ügyeket intézni stb. A fogyatékos gyerekhez nekem kell felkelnem, én fürdetem, etetem, én viszem gyógyfoglalkozásra, gyakran én főzök, ha nem akkor segítenem kell neki, takarítok stb. Mint egy háziasszony! A legbosszantóbb az, hogy ő nem tanul a gyerekkel, hanem nekem kell még este 11-ig tanulnom vele, pedig meló után, alvás nélkül nagyon fáradt vagyok már. Évek óta külön szobában alszunk, mert zavarja a horkolásom, ő az emeleti szobában alszik, én meg a lentiben, a fogyatékos gyerekem melletti szobában. Nagy ritkán el tudok menni a haverokkal sörözni, de már telefonál, hogy menjek haza gyereket fürdetni. Kezdek besokalni, nem tudom meddig bírom én ezt. Szívesen segítek neki, de ő azt akarja hogy mindent én csináljak, ő pedig csak a kisebbik gyerekkel foglalkozik. Eltúlzom a dolgot ha azt érzem már nem bírom ezt tovább, se fizikailag, sem idegileg?

2011. dec. 28. 20:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%

Volt már ilyen kérdés amiben az állitolagos barátod sajnáltatott hogy te szegény anyira kivagy hogy otthon is piálsz.

24 órában dolgozom.... ilyenkor nyilván haza rohansz fürdetni a gyereket, felkelni hozzá, ellátni a másik kettöt.....

2011. dec. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha már otthon meregeti a valagát, akkor igazán az ő dolga lenne a gyereknevelés! A fogyatékos gondozása is! Ő hogy áll a sérült gyereketekhez? Ellátja? Vagy nyűg neki? Mert írod, hogy te alszol a mellette lévő szobában, te kelsz fel hozzá.

Aztán az ilyen nők panaszkodnak, hogy elhagyták őket... Pedig te tényleg mindent megteszel értük! A nejed jódolgában nem tudja, mit találjon ki!

2011. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
2011. dec. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
30%

"És azt lehet,tudni,hogy MIÉRT kellett még 1 gyerek?!És ha állandóan dolgozol mikor viszed a gyereket gyógytornára?Azt írod,gyakran Te főzöl.A kommentedben pedig azt,hogy a feleséged mos,főz,szoptat.Külön szobában alszotok.Ez még oké,meg kell a szex is,de MIÉRT nem védekeztetek?!Annyi miért van a történetedben..."

Mindenért a férfi a hibás? simán el tudom képzelni, hogy a lusta disznó neje direkt felcsináltatja magát, nem szedi a gyógyszert, ilyesmi, mert a balekot maga mellett kell tartani. A sérült gyerek is sokszor elég, h a férj lelépjen, hát ha egy ilyen undorító lusta dög a feleség!

2011. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a másik kérdés róla szólt. Ő maga mondta, hogy nem is iszik.

Sajnos elég sok családban előfordul a fogyatékos gyermek.

2011. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
70%

Szerencsétlenek,és hogy menjen el az asszony üzletbe?????????Vigye a sérült gyereket a nyakában,a kisbabát tolja babakocsiban a második azt nem tudom mekkora.?! Aki volt már otthon fél éves gyerekkel,az tudja hogy maga a kisbaba és a szoptatás és kivonja az anyát a forgalombol 1-1,5 évre,nemhogy ha van még otthon egy sérült gyerek is,meg még egy...egy db fél éves gyerekkel is nehéz,és embertprobálo feladat el látnia háztartást,nemhogy ha van otthon még 2 akiből egy magatehetetlen. És mégis hogy vigye a nagyot gyogytornára??Addig hova tegye a csecsemőt?? És még egy apro kérdés,amég tanula középső gyerekkel,mit csináljon a kisbabával hogy ne visitson és hagyja őket tanulni,és mit csináljon a sérült gyerekkel????Ez nem egy,de még csak nem is két emberes feladat. Ha ezeket az apro kérdéseket megválaszoljátok nekem,hogy lehet ezt gyakorlatban megoldani,visszaszivok mindent és beállok a nőt köpködők sorába.

Öcsi,neked már második gyereket sem kellett volna csinálnod,nemhogy egy harmadikat....Én megértem hogy fárad t vagy,én megértem hogy ez rohadt sok melo még 4 embernek is,nemhogy 2 nek,akiből az egyik dolgozik de,ez nem hozzáálás!!

2011. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy a másik kérdés róla szólt. Ő maga mondta, hogy nem is iszik.

Sajnos elég sok családban előfordul a fogyatékos gyermek"

Én elolvastam a kérdező válaszait ott. Szinte minden más stimmel, a gyerekek kora, hogy az apa látja el a gyereket, sokszor 24 órázik, a barátai próbálnak lelket önteni belé... Nem biztos, hogy itt megmondaná, hogy zúgivó.

2011. dec. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Egy percre visszaugrottam. Elolvastam a belinkelt kérdést, és tény hogy vannak hasonlóságok, viszont biztosíthatlak titeket hogy a linkelt kérdés nem rólam azaz rólunk szól, viszont az is érdekes helyzet, lehet írok privátban annak aki írta. Kíváncsi vagyok a kérdező barátja hogy bírja a strapát. Valóban kicsi a világ, és "jó" tudni, hogy nem vagyok ezzel a helyzettel egyedül. Gyerekekről annyit, hogy az első volt csak tervezett, a többi becsúszott. Azaz mint kiderült utólag: nem szedte a gyógyszert.
2011. dec. 28. 20:53
 19/21 anonim ***** válasza:

"tény hogy vannak hasonlóságok"


Ne vetits már a vak is látja hogy ugyanaz a 2 kérdés ugyanaz.

2011. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező is ugyanaz, csak egy kicsit szépített a történeten.
2011. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!