Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem folyton ugráltat?

A feleségem folyton ugráltat?

Figyelt kérdés
40-es éveimben járok, van 3 gyerekünk, 14 éve vagyunk házasok. A gyerekek életkora: 13, (ő sajnos halmozottan fogyatékos, de otthon neveljük) 11 évesek, és a legkissebb fél éves. A feleségem mindig is szeretett ugráltatni. 24 órában dolgozom, hazamegyek meló után, le nem fekhetem mert kiadja a ház körüli tennivalót, minden nap nekem kell elmennem bevásárolni, ügyeket intézni stb. A fogyatékos gyerekhez nekem kell felkelnem, én fürdetem, etetem, én viszem gyógyfoglalkozásra, gyakran én főzök, ha nem akkor segítenem kell neki, takarítok stb. Mint egy háziasszony! A legbosszantóbb az, hogy ő nem tanul a gyerekkel, hanem nekem kell még este 11-ig tanulnom vele, pedig meló után, alvás nélkül nagyon fáradt vagyok már. Évek óta külön szobában alszunk, mert zavarja a horkolásom, ő az emeleti szobában alszik, én meg a lentiben, a fogyatékos gyerekem melletti szobában. Nagy ritkán el tudok menni a haverokkal sörözni, de már telefonál, hogy menjek haza gyereket fürdetni. Kezdek besokalni, nem tudom meddig bírom én ezt. Szívesen segítek neki, de ő azt akarja hogy mindent én csináljak, ő pedig csak a kisebbik gyerekkel foglalkozik. Eltúlzom a dolgot ha azt érzem már nem bírom ezt tovább, se fizikailag, sem idegileg?

2011. dec. 28. 20:15
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Baromi sok dolgod lehet ha itt logsz folyton a neten...köpj fel légyszi,és állj alája....aztán huzás mosogatni!!
2011. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!