Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szemét lennék, amiért...

Tényleg szemét lennék, amiért nem akarom anyámat támogatni anyagilag?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el dolgozni és úgy néz ki, el fogok költözni pár hónapon belül albérletbe. A fizetésemből éppen hogy ki fogok jönni. Talán 10-30 ezret félre tudok tenni, ha nagyon összehúzom a nadrágszíjat. Anyámat viszont nem nagyon tudom és nem is akarom támogatni, mivel nekem is élnem kell valamiből.


Anyám és az ő szülei ezért nagyon haragszanak rám, azt mondják cserben hagyom őt és nem értik miért akarok elköltözni, amikor ott van a 110nm-es házunk, meg tudnánk osztani a költségeket stb.


2011. dec. 29. 19:07
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan ez a törvény.

Figyeljétek meg, hogy nem a tisztességes szülők fogják igényelni, hanem akik kb. alkoholisták voltak, de itt ugye érdemtelenségre nem lehet hivatkozni.

Hánynom kell ettől az egésztől.

2011. dec. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!