Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem egy szörős talpú...

Ájron kérdése:

Csak nekem egy szörős talpú taj paraszt az apám, vagy többen is kűzdötök ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Minden megbánás nélkül mondhatom, hogy egy bunkó. Édesanyámat úgy kezeli, mint egy vagyon tárgyat, és síkhülyének nézi, a családból senki véleménye nem érdekli, és az érzéseinkre is magasról szarik. Érvek helyett egyszerű leugatással és oltogatással folytja belénk a szót. Engem nem igazán kedvel mert nem vagyok ismeretes a mesterségében. Dicsérő szó az elmúlt években felénk nem hagyta el a száját. Szerinte anyám hülye, húgom hülye, és én is az vagyok.


Másnál is van ilyen, vagy csak engem vert meg a sors ezzel a marhával?


2011. dec. 30. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:

nem nem csak a tied...

ha az enyém is az akkor megnyugszol?:D

2011. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is néha ezt gondolom apámról. Neki is vannak sajnos nagyon gyakran bunkó és lekezelő beszólásai. De mit tehetünk? Barátainkat mi választjuk, de rokonainkat nem. Próbálok arra koncentrálni, hogy én ne lehessen ilyen, mert ha engem zavar ez a viselkedés akkor biztos másokat is.
2011. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Enyém is dettó ugyanilyen!Csak ő ráadásul még üt is.Meg hazudozik.Anyám meg folyton visszabeszél neki,amiből még nagyobb botrány van.


Úgy szeretném,ha megváltozna,vagy elmenne,és nem látnám SOHA többé!

2012. jan. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fáradt, marha nagy nyomás alatt van a megélhetés miatt és rajtatok vezeti le.


Hidd el, van rosszabb.

2012. jan. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hát üdv a klubban haver.
2012. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egy jó darabos váladékos csulát bele a sörébe!
2013. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen. :D És nem mentség a szememben, hogy nyomás alatt van, mivel mindenkinek megvan a maga terhe. Felnőtt emberként meg tudhatná kezelni...
2015. júl. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!