Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá anyukámat,...

Hogy vegyem rá anyukámat, hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Szóval, 14 éves lány vagyok. Nyáron szeretnénk pár barátommal elmenni egy fesztiválra. Nem egész hétre, csak 1-2 napra, és lenne hol aludni. Sajnos elég messze van... Megbízható ember vagyok, és azok is, akikkel mennék. Idősebbek nálam. Anyukámnak igazából a korommal és a távolsággal van baja. Hogy bizonyíthatnám be neki, hogy nem lesz baj, és hogy bízhat bennem? Nagyon szeretnék elmenni. Mostanában nagyon sokat tanulok, és ígértem segítséget otthon (amit be is tartok), de így sem adott túl sok esélyt, hogy mehetek. Amúgy nem nagyon szoktam eljárni, leginkább ithonülős fajta vagyok. Szerintetek?
2009. máj. 21. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

anyukádék ismerik a barátaidat? mert ha igen, akkor akár őket is megkérheted, hogy próbáljanak vele beszélni, hogy vigyáznak majd rád. azt írtad, hogy nem adott túl sok esélyt, tehát van némi :). ígérd meg, hogy telefon be lesz kapcsolva, napi 2x-3x smst írsz neki, hogy minden oké :). szurkolok neked! :)

mikor lesz a fesztivál?

2009. máj. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. ha előtte elmennél ugyanazon barátokkal egy sokkal közelebbi helyre és nem lenne semmi gond, akkor anyukád tudná, hogy valószínűleg akkor is megbízhat bennük, ha messzebb mentek. Tényleg jobb lenne, ha ismerné őket. Abban nehéz megbízni, akit még nem is láttál.
2009. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ismeri őket, de akkor majd bemutatom őket egymásnak. :) Július végén lesz a fesztivál, szóval van időm bőven. Köszönöm a válaszokat.
2009. máj. 21. 16:27
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt már korábban ígértem neki, hogy írok sms-t, hogy nincs semmi gáz. :)
2009. máj. 21. 16:30
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de 14 évesen szerintem is fiatal vagy a fesztiválozáshoz..
2009. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de én se engedném el a 14 éves lányomat feszitválozni. SE prűd se begyepesedett nem vagyok, sőt nagyon is liberális, de bizonyos elvekhez ragaszkodom.
2009. máj. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: Szerintem is mutasd be őket, és akkor ha úgy látja, megbízhat bennük, nagyobb eséllyel elenged. Így, hogy nem tudja kikkel leszel, semmit nem jelent a tény, hogy lesznek veled mások.


Másrészt: Igazuk van az előttem szólóknak, én sem engednélek el anyud helyében több napra egy fesztiválra 14 évesen, egy rakat részeg őrjöngő idegen közé...:/ Pedig fiatal vagyok és én sem vagyok az a prűd típus.

2009. máj. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Előbbi vagyok. Azt értsd meg, hogy nem is a Te megbízhatóságoddal van gond, szerintem anyudnak sem feltétlenül.. Hanem a koroddal és azzal a környezettel ahova kerülsz.
2009. máj. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Én 13 évesen mentem először fesztiválra, ráadásul egyedül, szerintem nincs ezzel gond.

Hívd el sokszor a barátokat magatokhoz, viselkedjetek rendesen hogy anyud lássa hogy megbízhat bennük és rájuk bízhat majd téged arra a 2 napra.

2009. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én magammal vinném anyukámat! :))))))))))))))
2009. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!