Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » "Egy majdnem megcsalást"meg...

"Egy majdnem megcsalást"meg lehet bocsájtani? Meg úgy egyáltalán helyre állhat egy kapcsolat ilyen eset után?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok kapcsolatban,én 20éves lány,a párom 28 éves férfi.Együtt élünk albérletben jó ideje.

A helyzet az az,hogy páromnak volt egy kis flörtölős esete múlthéten,de lebukott.Egy tőlem fiatalabb lánnyal akart együtt lenni,de ez csak egy szájra pusziig és egy kis tapizásig fajult.Akkor én szakítottam vele,és látszott hogy bánja mert sírva paolta össze a cuccait,és sírva hívta fel a főnökét is hogy nem megyünk a céges bulira mert szakítottunk.Másnap részegen öntötte ki szívét lelkét akkor is megbánást mutatva.

Megbocsájtottam neki,mert belegondolva én is hibás vagyok,sokat veszekszem vele,kevés a szex is mostanába.Azt mondta ez mind közre játszott.Illetve nem akart a lánnyal később is együtt maradni,mert én kellek neki,de sajnos átfutott az agyán hogy lefekszik vele.Nem akarok egy 4éves kapcsolatot lezárni,mert nekem is volt az elején egy kis félrekacsingatásom.Rosszul tettem?Egy ilyen eset után helyre lehet hozni a kapcsolatot?


2012. jan. 2. 07:56
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen,tud róla.Már akkor tudott mikor megtörtént.
2012. jan. 18. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!