Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom anyja egy mérgező...

A párom anyja egy mérgező szülő aki nem hagyja leválni 30 évesen sem a gyerekét! Mit lehet tenni egy ilyen anyával?

Figyelt kérdés
A páromat teljesen megmérgezi az anyja olyan függőséget alakított ki kettőjük közt hogy a párom nem tud róla leválni,akarja de azt mondta csak úgy fog neki menni hogy ha végleg hátat fordít az anyjának...mert egyszerűen nem lehet vele kompromisszumot kötni..a párom is észre vette hogy nem jó ez így de nem tud dűlőre jutni az anyjával..egyszerűen a párommal úgy beszél mint egy kutyával,próbálja lealacsonyítani és éreztetni vele hogy nélküle nem ér semmit az élete...állandóan azzal jön hogy olyan mint az apja,aki persze elhagyta és a fiát próbálja maga mellett tartani és egyfolytában azt vágja a fejéhez hogy olyan leszel mind apád.az apja igaz nem a hűség minta képe volt de ez köszönhető az anyjának is,alapjáraton az apja jó ember és sokat dolgozott és mindig tele volt a hűtő soha nem éheztek minden évben mentek nyaralni amikor kicsik voltak,de az anyja elmarta magtól és csodálkozott hogy félre kefélt..már nem tudom mit tegyek de a párom teljesen ki van készülve az anyjától és a kapcsolatunkra is kezdi rányomni a bélyeget..azt mondta ha így folytatódik ő felszámolja az anyjával az össze kapcsolatot mert ez így nem mehet.mit tehetnék vagy hogyan oldjuk ezt meg és hogyan segítsek neki?és jó ötlet lenne ha felszámolná az anyjával a kapcsolatot?
2012. jan. 3. 20:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
59%
nyírd ki az öreglányt!
2012. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
100%
A válaszadók nem tudják mi az a MÉRGEZŐ SZÜLŐ és ilyenkor milyen kapcsolat alakul ki. Az én esetemben is ez van,de az én párom sajnos még nem jött rá,hogy mennyire manipulálják, befolyás alatt van. Az ilyen szülőnél nem a gyerek igénye van előtérben, hanem az anya önzősége. Mi különköltöztünk, eleinte megvoltunk nélküle nagyon szépen, de elérte, hogy a fia kötelezően hazajárjon hetente (Megvan az eszköze). Én nem járok csak ünnepekkor, de párom mostanában heti 4-5x is hazajár akár. Persze ellenem próbálja hangolni, hogy csak őt szeresse egész életében és sose szeressen mást. Egyre öregebb, annál jobban fél, hogy egyedül marad, mert a másik gyerek leszarja. Ez egy összetett dolog. Sajnos én sem tudok mit tenni, nem tilthatom el az anyjától, csak mellette vagyok és ápolom a sértegetett lelkét. Majd egyszer rájön, vagy nem. Viszont a szipirtyó tényleg nem érdemli meg a gyermeke szeretetét. Csak világrahozta, de mást nemigen adott neki alázáson meg érzelmileg a semmibe tipráson kívül. Egy gyerek egyedül is fel tud nőni. Nem minden nő anya, aki szült!
2018. jún. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!