Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem elbizonytalanodot...

A vőlegényem elbizonytalanodott a kapcsolatunkon, mert évek őta alkalmi munkákből élek. Nem szeret?

Figyelt kérdés

mindig megtiltotta hol ezt, hol azt a munkát elvállalnom féltékenység miatt. (pl eladói, vagy külföldi munkák)

ő olyan típus, hogy mindenkitől sajnálja a pénzt, de magára szórja (sokat keres, mert kint dolgozik - amit én akartam kinti melot hogy tudjunk alapozni, felvetettem ötletként, nekem megtiltotta, ő meg kiment, hogy megkeresi ő az alapozáshoz szükséges tőkét én helyezkedjek el itthon.

több éve, vagy minimálbérből tengődöm, vagy annyiból sem.


Jelenleg már egyenesen utálja, hogy nem tudok a közösbe adni, amit többször emleget, hogy így nem tudja van e értelme az egész kapcsolatnak!

mivel ezen a szinten van, már ott tart, hogy az sem érdekli, ha kimegyek munkát vállalni, amit eddig mindig tiltott.


nem értem, alapozhatok én ilyen anyagias férfire?

ha csak akkor kellek, ha van normális jövedelmem, ha nincs, akkor vége.

vagy ez természetes???


2012. jan. 4. 12:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

de ha nem a párom miatt csinálnám, akkor megint az lenne, hogy vége.

pl ha anno már csak azért is kimentem volna dolgozni, akko vége lenne.

most meg azért kell kimennem, hogy már meg ne a pénz miatt legyen vége.


nekem ez nem teljesen tiszta érzelmileg.


habár hallottam egy olyan hasonlatot valahol, hogy "a házasság üzlet"

2012. jan. 4. 13:18
 12/24 A kérdező kommentje:

de ha kimegyek és lesz pénzem, abban a tudatban kell éljek, hogy ha ez nem lenne, már rég együtt sem lennénk?

szóval jóformán a "pénzemért" kellek a saját páromnak?

vagy túldramatizálom?

2012. jan. 4. 13:21
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, amíg lehet. Nem szoktam ilyet tanácsolni, de az nem OK, hogy bárki bármit megtilt a másiknak. Menj külföldre, dolgozz, boldogulj, és kezdj új életet!
2012. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 bánomisén ***** válasza:
100%
Nem dramatizálod túl, akár van rajtad sapka, akár nincs, a párod morog. Tényleg ilyen emberrel akarod leélni az életed és elpocsékolni minden lehetőséget miatta?
2012. jan. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

nem.

igazából elbizonytalanított az, hogy a párom bizonytalan.

ha valaki ilyesmin elgondolkodik, az nem egy igazi kapcsolat szerintem.


épp tegnap láttam a tv-ben, hogy egy nő férfje a börtönben van, azt sem tudja mikor kerül ki, de várja haza, ha kell áveken át és ő egy filmből vette az alábbi kérdésre a választ, miszerint hol van az a pont egy gondokkal teli kapcsolatban, amikor már feladják, és ő azt válaszolta a film szerint, hogy "soha".


nos többek között én ezt nem látom köztünk.

a páromban.


vagy ez önsajnáltatás lenne? (ugyanis a párommal közöltem, hogy van egy munka itthon minimálbéres, ha pénzesebb nő kell neki, akkor nem is bánom, ha elhagy. - erre szószerint azt válaszolta, hogy magamat sajnáltatom)

2012. jan. 4. 13:33
 16/24 anonim ***** válasza:

Ez a kapcsolat már az alapoknál halálra lett ítélve....

Mi az, hogy megtilt neked dolgokat? Mi az, hogy te minimálbérből tengődsz, ő meg szórja a pénzt? Mi az, hogy azért bizonytalanodott el a kapcsolatotokban, mert te nem keresel sokat? Miért vagy vele? Szerintem nem kéne rá időt pazarolni sem.

2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 bánomisén ***** válasza:
Ezek szerint még saját gondolata sincs a párodnak, filmek alapján éli az életét? Menekülj! :-D De komolyan. Ez nem komoly ember, valami másik dimenzióban él.
2012. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

filmek alapján egy nő mondta el mit érez, amit tegnap láttam a fókuszban.

az más story volt.


a párommal kapcsolatban totál bizonytalan vagyok.

próbálom őt megérteni, de a válaszok nem őt támasztják alá, ahogy látom.

2012. jan. 4. 13:39
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves, mondd el, hogy amikor a kapcsolatotokban a legelső dolgot megtiltotta neked, hogy reagáltál?
2012. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Megtiltja hogy dolgozz aztán meg azért reklamál mert nem keresel eleget?

Lapátra és keress olyan melót ami tetszik.


ugye irtál már ki erről kérdést régebben?

2012. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!