Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vőlegényem elbizonytalanodot...

A vőlegényem elbizonytalanodott a kapcsolatunkon, mert évek őta alkalmi munkákből élek. Nem szeret?

Figyelt kérdés

mindig megtiltotta hol ezt, hol azt a munkát elvállalnom féltékenység miatt. (pl eladói, vagy külföldi munkák)

ő olyan típus, hogy mindenkitől sajnálja a pénzt, de magára szórja (sokat keres, mert kint dolgozik - amit én akartam kinti melot hogy tudjunk alapozni, felvetettem ötletként, nekem megtiltotta, ő meg kiment, hogy megkeresi ő az alapozáshoz szükséges tőkét én helyezkedjek el itthon.

több éve, vagy minimálbérből tengődöm, vagy annyiból sem.


Jelenleg már egyenesen utálja, hogy nem tudok a közösbe adni, amit többször emleget, hogy így nem tudja van e értelme az egész kapcsolatnak!

mivel ezen a szinten van, már ott tart, hogy az sem érdekli, ha kimegyek munkát vállalni, amit eddig mindig tiltott.


nem értem, alapozhatok én ilyen anyagias férfire?

ha csak akkor kellek, ha van normális jövedelmem, ha nincs, akkor vége.

vagy ez természetes???


2012. jan. 4. 12:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegetéseken, tiltásokon alapuló kapcsolatnak nincs jövője. Legalábbis hosszú távon.


Tegyünk fel, szerzel munkát kb. átlagfizetésért.

Akkor is boldog lennél mellette? Az lennél, ha elvenne feleségül?


És később, ha bármi miatt elveszíted a munkádat, akkor el fog válni Tőled?

A kérdésedre: Nem természetes, hogy egy pasi ilyen anyagias legyen.


F/28 (házas)

2012. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Először is egy párkapcsolatban nem parancsolgatunk és tiltunk hanem megbeszélünk. Lehet hogy szeret a maga módján de nem kéne engedned hogy rád telepedjen. Egyenlő fél vagy a kapcsolatban. Vagy nem?
2012. jan. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

a kérdésekre válaszolva:

-amikor legelőször tiltott meg valamit, pont olyan dolog volt, amit én is akartam

(megtiltotta, pl hogy szőke maradjak, de ezt pont akkor, amikor le akartam növeszteni és évek alatt már teljesen barna lettem)

- igen, anno írtam már ki hasonló kérdést

- nem, nem érzem magam egyenrangúnak a kapcsolatban


jelenleg 3 napja nem is találkozom vele, mert harag van bennem, azok miatt, hogy dirigál, hogy dolgozzak (mintha én nem akarnék) kioktat, hogy dolgozni kell (mintha nem tudnám) közölte, hogy anyagi segítséget ne várjak tőle (hülyeségekre meg több tíz ezreket költ- pl most egy vagány autófelnit akar venni 42 ezerért), plusz bármit próbálok tenni, mindenre azt mondja hülyeség, rossz ötlet, viszont neki egy ötlete, javaslata nincs, valamint mindezeket leszámítva lelkileg sem támogat, hogy legalább bíztatna, vagy keresné nekem a lehetőségeket, vagy csupán átölelne szeretetből, semmi ilyen.

szóval jelenleg látni sem bírom őt, amin ő ki van akadva.

2012. jan. 5. 17:35
 24/24 anonim ***** válasza:

Figyu, nem tudsz ettől a szemét alaktól megszabadulni????

ha én ilyen szituban lennék, már réges-régen dobtam volna!

2012. jan. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!