Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi, aki nem a...

Van olyan férfi, aki nem a múltban él?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert eddig minden férfi akivel meg akartam ismerkedni teljesen evidensnek vette, hogy ha valami komolyat akarok tőle vagy vele, akkor nekem kell mindent feladnom. Odaköltözni hozzá, és mindent úgy csinálni ahogy ő akarja. Nekem meg megvan a saját lakásom, kocsim, munkám. És nem akarok teljesen tőlük függni. A legutóbbi "párom" is azért hagyott el, mert idézem "nem úgy viselkedek, ahogy azt ő elvárná". Az elvárásai a következők lettek volna: hagyjam ott a munkámat, adjam el a lakásomat, és úgy általában ne legyek olyan, amilyen vagyok. Ezzel arra célzott, hogy én mindenkivel jóban vagyok, mindenkihez van egy-két jó szavam, közvetlen vagyok, mindenki ismer és meg is bízik bennem. Szerinte ez rossz, és nem kell senkivel sem szóba állni. Nekem meg eszem ágában sincs megváltozni. 33/N
2012. jan. 5. 11:36
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

13.23

Nekem szántad a hozzászólást??? Csak mert én pont azt írtam, hogy elfogadom olyannak a férfiakat amilyenek. Csak ők nem tudtak elfogadni engem. Akkor most ki is keresi a perfektet?

2012. jan. 5. 13:36
 22/24 anonim ***** válasza:

Azok a pasik akikkel összefutottál vagy jártál, hát ezek a selejtes maradékok. Az a pasi aki egy embert ki akar sajátítani magának, megmondani hogy milyen legyen, mit csináljon, az egy aberrált elmebeteg, nem való párkapcsolatra. Nyilván azért is van egyedül.


Kérdező, ne add fel és ne add alább!

2012. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Kerdezo fele :Nem neked szantam a perfekt megjegyzest,

vannak itt,nem is kevesen,akik keresgelnek,de mar joval

elore megszabjak mint elofeltetel,ki az elfogadhato,milyen tulajdonsagokkal rendelkezzen,stb.stb.meg sorolhatnam.Nem vagyok ferfi parti de a "teremtes koronaja" sem gyurma,vagy plasztelin,hogy ugy kenjuk ahogy izlik.Van kozte rongy is,mas is,embere valogatja.Maradj onmagad,akinek bejon jo,kinek nem,kivul tagasabb !

2012. jan. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez történt velünk is, a barátnőm ilyen volt.Szerintem a fiúnak ebben az esetben alacsony az önbecsülése és irigy, féltékeny.Sajnos én is ilyen vagyok, egyszerűen forrtam, hogy mindenkihez van egy kedves mosolya.
2012. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!