Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberektől, akik az élet minden területén jobban szeretik a nyíltságot?

Figyelt kérdés

Pl. Ha valakivel valami baj van, odaállni elé és megmondani. Nem kertelni, kerülgetni az egyént és puffogni napokig, hetekig, mondván, hogy "Mi bajod kicsim?" "Semmi, hagyjál!"

Vagy az utóbbi jobb?


2012. jan. 5. 14:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Tehát nem elhúzódó veszekedést, sértettséget kerüli, hanem inkább gyorsan rendezzük le az egészet, és mehet minden tovább.
2012. jan. 5. 15:01
 2/8 anonim ***** válasza:
az a véleményem hogy kedvelem az ilyen embereket egy bizonyos fokig..mert van aki túlzásokban esik...
2012. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Írnál példát?
2012. jan. 5. 15:02
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem jobb az utóbbi, de vannak emberek, akinek ez egyszerűen nem megy, szeretik dédelgetni a sérelmeket.


Talán így szeretnének újra és újra a figyelem középpontjába kerülni.

2012. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem anyukám ilyen, én pedig épp az ellenkezője. Jobb szeretem hamar megbeszélni a dolgokat, nem az, hogy látványosan nem szól hozzám napokig. Volt, hogy egy hétig nem szólt hozzám, mert meg mertem említeni, hogy "és a nővéremnek nem kellene segíteni a házimunkában?"-> veszekedés stb stb. A végén én voltam a szerencsétlen -természetesen.
2012. jan. 5. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom az olyan emberrel, aki odaáll és lerendezi a dolgokat, de a lényeg, hogy ezt ne sértőn tegye, mert azt viszont nem szeretem, amikor valaki nekem esik bunkó módon. Szóval a stílus sok mindent befolyásol!
2012. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az más tészta, hogy sajnos vannak olyan emberek is, akik mindenen megsértődnek, azon is, amit normálisan mondasz nekik. Lehet, hogy anyukád ilyen. Amíg ő nem látja be, addig nem nagyon lehet mit tenni vele (és gondolom a kora miatt már nem nagyon fog változni).
2012. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én mindig mindent kimondok..14l
2012. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!