Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért én vagyon a rossz és az...

Miért én vagyon a rossz és az elviselhetetlen, amiért már rosszul vagyok a gyereksírástól?

Figyelt kérdés

A testvérem 17 éves és 16 éves volt,amikor terhes lett.

Apa mondta,hogy ne tartsa meg,mert tönkre menne az élete,de anya persze erősködött,hogy nem vetetheti el,hiszen egy élet,stb.,stb és hogy nem lesz gond az eltartásával.


Nem is az eltartással van a gond,mert anya sokat keres(apával elváltak,mi anyával élünk) és jól élünk,de már kikészülök a csecsemősírástól...


14 éves vagyok,2 hét múlva írom a felvételit és próbálnék rá itthon is picit készülni,de mivel a nővérem fia csak akkor nem ordít,amikor éppen alszik,elég nehéz bármit is csinálni,ráadásul ugyanazon az emeleten van a szobája,mint az enyém.


Amióta megszületett,egy éjszakát nem aludtam át normálisan,ha itthon vagyok,alig csinálhatok valamit,mert 'Jaj,hagyjam abba azonnal,mert még a végén zajt csapok és felébred a kicsi...'


De ami ma a legjobban kiakasztott,az az volt,hogy a drága nővérem kitalálta,hogy Ő átfesteti a gyereke szobáját,mert nem tetszik neki a fehér,legyen inkább kék és közölte velem,hogy akkor az én szobámban kéne lennie a picinek pár napig,nem lehet a festékszagban.

Mondtam neki,hogy az én szobámba nem hozza be,így is örülök,hogy ott legalább nyugtom van és ott azt csinálhatok,amit szeretnék,nem akarok még egy gyerekágyat is kerülgetni meg akkor még kevesebbet aludnék és azt mondtam,hogy addig legyen az Ő szobájában,hiszen csak Ő az anyukája.

Erre elkezdett velem veszekedni,hogy az Ő szobája kisebb,mint az enyém,ott nem fér el egy kiságy és hogy nem lehetek ennyire szívtelen,hogy ennyit nem vagyok képes megtenni.

Én erre kiakadtam és közöltem vele,hogy jó,akkor legyen az én szobámba,de én akkor apáékhoz költözöm,mert már szívesebben vagyok a suliba meg különórákon,mint itthon.


A tesóm besértődött és elmondta anyának,anya pedig neki adott igazat(mint mindig...) és elkezdett velem veszekedni,hogy a nővéremnek most egy nehéz korszaka van,támogatnom kéne és nem ezt csinálni vele.



Miért én vagyok emiatt a gonosz és a rossz?

Tényleg a testvéremnek lenne igaza?



Köszönöm a válaszokat!



14/L


2012. jan. 7. 17:06
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

bolond, hogy télen fest szobát.

Felvételi egyszer van az életben, az újszülött meg nem kisisten. Ha ordít, az anyja tudja legjobban megvigasztalni, ha akarja, és akkor nem kell állandóan ordítania. Baba aludjon az anyjával, ez nem is kérdés!!!!Anyukád is megnézheti magát nemsokára, ha így áll a dolgokhoz. Nem írtad, mekkora a baba. Első pár hétben sokat sírnak, de utána már nem kellene egész nap ordítania.

2012. jan. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
81%
kedves 22-es. A testvér megint más dolog. Én sem kérdeztem meg az egy évest, akar-e kistesót. A 10 évest sem kérdezném meg, ez kizárólag a szülő döntése. Persze én nem 16 évesen estem teherbe, hanem 28 évesen, és én láttam el, nem az anyám.
2012. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
42%
Megvan a véleményem rólad, hogy nem érdekelt a gyereked véleménye egy ilyen dologban, mikor az ő életét is befolyásoltad ezzel. Nagyon jó anya vagy, hogy csak magadra gondolsz.
2012. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
78%
Na nyilván nem egy 1 évesről beszélek, de már 10-14 éves más dolog. Ott már a tanulás, alvás fontossága sokat nyom a latba.
2012. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
80%
Az egy évest, hogy tudná megkérdezni??
2012. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

17:44


Igen,tényleg bolond,ez abból is látszik,hogy múlthéten képes volt leköltöztetni a nappaliba pár napra engem,mert megfáztam (orvoshoz is elvitt anya,Ő is azt mondta,hogy nem vírus,sima megfázás) és állította,hogy a gyereke elfogja kapni tőlem.

Így akárki jött hozzánk,engem látott meg először,amint éppen pizsiben,karikás szemekkel,szörnyű hajjal fekszem a kanapén...-.-'


A baba 2 hónapos.

2012. jan. 7. 17:52
 27/45 anonim ***** válasza:
94%

Jesszusom... mekkora debil az "édesanya".

Én 1 percig nem maradnék tovább abban a lakásban. Tudom, a kutyus... Nézd, mivel elég kis termetű kutyusról van szó, szerintem sokan a barátaid közül elvállalnák, hogy odaköltözhessen hozzájuk, amíg te apudnál laksz. Komolyan, neked 1 napig nem szabadna tovább ott laknod..

2012. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
46%
24-re. Képzeld el, ha mondjuk én akarok gyereket, férjem is, a 10 éves gyerekem meg közli, hogy ne. Na, akkor mi van? A gyerek diktál? Egyébként meg mindig kettőt akartam, kis korküllel, meg is lett, szóval ez csak elméleti kérdés.
2012. jan. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon gyorsan költözz apukádhoz, nehogy már te szívj a testvéred baromsága miatt!
2012. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a tesódnak van igaza,ha lesz gyereked csak akkor fogod megérteni hogy miért,addig is hiába magyaráznám:)

De elég annyi hogy egy vizsga(de még 10 vizsga sem) ér fel 1 újszülött ellátásával:)



Neked meg azt magyarázhatná bárki, milyen egy IGAZI vizsga, mert az még hagyján, hogy te nyilván egyetem közelébe se tetted a lábad, még az érettségivel is komoly gondok lehettek, ha ilyen marhaságot írsz.

2012. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!