Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti meg tudnátok bocsátani 15...

Ti meg tudnátok bocsátani 15 év sérelmeit fájdalmait? Értitek ezt a dolgot? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Arról van szó ,hogy a sogornőm az elmult 15évben anyósomat aposomat porig alázta. Nagyon sok minden történt ezek az évek alatt. Hazudott, lopott tölük elmarta a sogoromat a saját szüleitől. Csak az ő család tagjai voltak fontosak. Olyan dolgokat meg csinált,hogy anyósomék házasági évfordulján,ebédnél közölte,hogy ő nem éhes mert anyukájánál jól lakott . Fintorogva azért hozzá tette ,hogy melyik ételt ,hogyan kell csinálni. Nem ragozom addig fajultak a dolgok amig már 10 éve köszönö viszonyban sincsenek. Aposom mindig azt mondta,hogy fehér ember nem felejt. Tegnap hazajött a férjem ,és azt mondta, hogy a bátyám felment a feleségével anyámékhoz,és megbeszélték,hogy fehér lapal kezdenek !!!! Most akkor,hogy is van fehér ember nem felejt ??? Miért csinálták ezt 60 évesen saját magukat alázták meg. Nem hiszem,hogy megváltozika sogornőm Az biztos,hogy én ennyi idő után nem tudok,és nem is akarok megbocsátani neki !!!!
2012. jan. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
én sem tudnék. 25 vagyok de apámtol kapott sérelmeimet nem tudom elfelejteni. akármelyik apro szar eszembe jut elfog a düh és az undor.
2012. jan. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán a koruk miatt. Nem akarnak majd 10-20-30 év múlva úgy meghalni, hogy rosszban vannak a menyükkel.
2012. jan. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elmarta a sógorod, akkor lehet őt akarták visszakapni?
2012. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A fiukat szeretnek visszakapni. Nem fiatalok mar, lehet tenyleg attol felnek, hogy barmikor tortenhet valami veluk. Ha neked lenne (vagy van, nem tudom) fiad, szerintem te is ezt tenned. Inkabb elviselik a bestiat, de latjak a masik fiukat is.
2012. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
becsülendő, nem minden ember lenne képes rá.
2012. jan. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Eloszor anyos-apost irtal, aztan hogy a batyad felment a felesegevel anyadekhoz. ??????????????????
2012. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudnám és nem is akarnám megbocsátani. Anyám ugyanezt csinálta velem 25 évig. Most 36 vagyok és minden ganéságára vissza tudok emlékezni.

Amúgy elég homályos, hogy kinek a javaslatára jött össze ez a tiszta lappal-beszélgetés, mert egyáltalán nem mindegy!

2012. jan. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A sogornőm akarta ezt tiszta lappal kezdeni című dolgot...
2012. jan. 13. 08:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet annyira azért nem komolyak azok a sérelmek(Hogy nem éhes, és nem eszik? Ezen nem kellene ennyire fennakadni.). És ha lehet jobb, miért ne adnánk esélyt neki? Szerintem ez fordítva még inkább igaz, a sógornő van lealázva azzal, hogy tessék, adunk neked egy esélyt, szóba állunk veled.
2012. jan. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!