Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak anyukámnak vagy...

Szóljak anyukámnak vagy inkább az uj mamának mondjam meg a magamét?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 5 éve van egy élettársa,végül is jófej pasi,nincs vele gondom. Jobban mondva eddig nem volt. Esküvőt terveznek anyámmal és a minap halottam amikor az " új mamám" azt mondta hogy jó hogy végre elveszed ezt a nőt akkor legalább a amit felmondtak hiteled kifizeti,meg a tartozásod a telefonos üzletnek,ugyis végrehajtó fenyeget már.

Azért játszotta eddig a jófejt h anyámat lehuzza? Anyukám nagyin jól keres,a pasi meg csak minimálbért keresett eddig,de most melója nincs. Az 5 év alatt többször volt munkanélküli,anyukám szívesen adott neki nálunk enni,meg minden,meg néha kölcsön is. Ilyen 1-2 ezret vissza se szokott tőle kérni.

16/L


2012. jan. 14. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne ess anyukádnak (a nagyinak meg mit is mondhatnál...).


Mond azt, hogy anyu én nem szeretem az újmamát, mert hülyeségeket beszél a pasidnak , múltkor ezt hallottam, és ez nekem nem tetszett.


Ne az újpasit támadd, mert azt anyukád védi ezerrel végre megszerzett pasi aki még el is veszi, nem fogja egy nyávogó tini miatt eldobni.

Viszont az újanyós lehet nincs a kedvencek között, és neki is szemetszút már hogy új mami számító....

2012. jan. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legjobb amit tehetsz,hogy mindent mondj el anyukádnak.Abból amit írtál úgy tűnik,hogy a nagyon kihasználták őt.És ez még csak a kezdet.Biztos hogy ez nehéz beszélgetés lesz számodra,de a jövőtök a tét.Ez az ember teljesen tönkre fog tenni mindkettőtöket,ha nem lépsz időben.
2012. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Öt év alatt anyukád nem jött tisztába az élettársa anyagi hévvel?
2020. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
anyagi helyzetével?
2020. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!