Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a szülő kiskorától fogva szájon puszilja a gyerekét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 16:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%
Akinek tetszik.... Én soha nem tenném. Azt sem igen értem, hogy a férjem családjában miért kötelező találkozáskor és búcsúzáskor puszilgatni egymást.... Ahány ház, annyi szokás.
2012. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nem jön be, sem a pucrékodás. Gondolom, mert nálunk nem volt ilyesmia családban. Nem értettem soha, miért nem lehet a gyerek arcát puszilni és miért nem lehet felvenni otthon egy gatyát. De engem nem érdekel, midnenki csinálja, ahogy jól esik neki, én nem látom az értelmét.
2012. jan. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
Legalább ötven ilyen kérdést feltettek már, de elmondom most is, hogy ez szerintem nagyon nem normális dolog.
2012. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
69%
hányinger.
2012. jan. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
A mi családunkban nem volt szokás soha. De elfogadom, van valahol így csinálják. Én nem fogom szájon csókolni a gyermekem, ha egyszer lesz.
2012. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem szájra puszi csak párok között nem undorító.
2012. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
82%

Nekem azt tanították szüleim, amikor én is akartam szájra puszit adni kicsiként nekik, hogy majd a férjemnek, a szerelmemnek.

Így nekem ez lett az elfogadott.

22/L

2012. jan. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
77%
Én elhánynám magam,hogyha valamelyik szülőm szájon puszilna.
2012. jan. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
84%

Én épp ma beszéltem át a másfél éves fiammal, hogy a szájrapuszi apáé, mi meg arcon puszilkozunk. Azért próbál szájon puszilni, mert ezt látta a szüleitől, tőlünk, de egyre inkább érti.

Mai napig emlékszem hogy kb 20 éve, amikor 10 voltam, a legjobb barátnőm szájonpuszilta az apját, én meg rohantam anyához és a többiekhez hogy elmeséljem, hogy fúúúj miééért???


A pucérkodásról most hallok először ilyen formában, van akinél szokás a családban? Ha egyedül vagyok itthon akkor is felveszek egy bugyit meg egy pólót minimum. Na meg aztán a lakást sem 30 fokra fűtjük hogy itt egy szál f.aszba mászkáljunk :)

2012. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
45%

A pucérkodás az sajnos nálunk elég nagy trend. Azért írom ,hogy sajnos, mert ez nekem nagyon nagy kényelmetlenséget okoz, mármint így látni anyukámat. És főleg étkezés közben zavaró, amikor egy szál bugyiban ott ül az ebédlőasztalnál...nagyon kínos, és mikor szólok neki, hogy legalább étkezés közben legyen szíves egy pólót felhúzni még ő sértődik meg.

És azt is hangsúlyozni szeretném, hogy talán épp emiatt van az, hogy én kifejezetten utálok mások előtt, kiváltképp szüleim előtt levetkőzni. Illetve pl a kozmetikusom előtt, vagy a barátom előtt nem gond, de valahogy a gondolat taszít, hogy engem a szüleim lássanak ruha nélkül, úgy hogy már felnőtt vagyok.

2012. jan. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!