Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a szülő kiskorától fogva szájon puszilja a gyerekét?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 16:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
22-54 miért 0 %? Aki lepontozta, legyen szíves, írja meg!
2012. jan. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A mi keresztgyerekeink is szájra adtak puszit, ha találkoztunk. Kicsit meglepődtem, de túlléptem rajta. A keresztlányunk most 5 éves és már annyira "szégyellős" , hogy puszit sem igen akar adni. Egyébként szerintem kisebb korban nincs ebben semmi kivetnivaló, pláne anya-gyermeke között, egy nagyobbacskának meg el lehet szépen magyarázni és meg lehet mutatni, hogy mit és hogyan kell.

Én itthon nem szeretek pucéran lenni, engem zavar, a párom viszont imád natúrban rohangálni a lakásban. Ha megszületik a gyerekünk, nyilván nem így lesz vagy csatlakozik ő is a pucérparádéhoz. Engem különösebben nem zavar.

2012. jan. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%

Én gyerekkoromban adtam szájra puszit a szüleimnek, sőt a nagyszüleimnek. Egy kisgyerek imádja a szüleit, gyerekként és nincsenek erotikus vonások mögötte. Csak az egyszerű, gyermeki szeretet. Én semmi gusztustalant nem látok benne. Amikor már elég idős voltam, és kényelmetlennek éreztem, akkor elhagytam. És csak arcra adtam puszit.


A pucérkodással sincs gondom a családban. A családom. Senkinek sincsen vonzódása a másikhoz, úgyhogy ha be kell menni a fürdőbe, amíg mondjuk Édesanyám fürdik, az egyáltalán nem zavar. Én is nő vagyok, meg Ő is. Párom is van, Hozzá vonzódom és előtte szoktam csak minden probléma nélkül meztelenkedni. Egy cseppet sem zavar.

2012. jan. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez 1 ostoba amerikai szokás !!
2012. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!