Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton kutakodik a...

Anyám folyton kutakodik a dolgaim közt és az életemben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok akadva tőle, folyton mindenembe belepiszkál. Amíg volt naplóm, elolvasta azt is, aztán tette a szemrehányást, mindig tudja mennyi pénzem van. Régen,mikor a mosógépben mostam a bugyijaim, úgy volt, hogy mielőtt beindította volna a mosógépet mindig átválogatta még egyszer a ruhákat, és teljesen ki voltam akadva mikor megláttam, hogy a bugyikat is agyon nézegeti, azóta én mosom őket, kézzel. Ha a betéteimet a szemétbe dobom le vagyok cseszve, ezért meggyűjtöm őket egy zacskóba egy fiókomba, aztán eldobom kint a nagykukába, de most ezért is megkaptam, hogy dobjam ki őket.Ezután megkértem, hogy ne kutasson a dolgaim között, erre azt mondta, hogy nyitva volt hagyva a fiók!!!!! pedig soha nem hagytam nyitva. Mikor elmondtam itthon, hogy van barátom, ő egyből körbetelefonált mindenkit, és ez alapján levonta a rettentő rossz következtetést, de megismerni azért egyáltalán nem akarja. Meg volt egy olyan, hogy kisebb osztályból kellett valakinek karácsonyi ajándekot készíteni a suliban, ő mikor ezt megtudta, már kérdezte a teljes nevét a gyereknek, hogy kérdezzen utána, hogy "ki az".
2012. jan. 15. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egérfogót a fiókba. Esetleg tarts pókokat.
2012. jan. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szemétséget csinál anyukád. Ezt nem szabadna. Nincs joga a máséban turkálni.! Gyűjts lakásra, és mihamarabb menj el onnan. Ha tudsz, menj albérletbe.
2012. jan. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Költözz el! Ha nem tudsz, tegyél számzáras lakatot a fiókokra, szekrényekre, esetleg a szobádra. Jogod van magánélethez!
2012. jan. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Egyedüli gyerek vagy?

Amúgy a pókokat jó ötletnek tartom, nekem nővérem csinálta ezt, vettem egy madárpókot, többé senki sem jött be hozzám :)

2012. jan. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
17 vagyok. Van egy testvérem, fiú, és idősebb nálam. Ő is itthon lakik, de őt nem zavarja ha kutatnak utána.
2012. jan. 16. 06:21
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szivasd meg, irj egy kamu naplót benne mindenféle bűncselekménnyel meg egyebekkel :DD
2012. jan. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád olyan, mint az enyém.

Elviselhetetlen!

Nem fog megváltozni, úgyhogy békélj meg vele, hogy ez már így marad.

Vannak szülők, akik a lányuk lába közé is benéznének, mondván, hogy "Az én gyerekem, ne legyenek titkai!"

Anyám is ilyen!

Amíg otthon laktam, állandóan felbontotta a leveleimet, és mikor szóvá tettem, azt mondta, örülnöm kellene, hogy törődik velem.

Volt olyan, hogy kaptam egy 10 ezer, meg egy 5 ezer forintos kaja utalványt.

Az ötezer forintost betettem a fiókba, a tízezer forintos a táskámban maradt.

A fiókban a könyvek alatt volt.

Jövök haza, ki van kelve magából, hogy hol a másik ötezer forint?

Mondom: Milyen ötezer?

Azt mondja: Az utalvány.A borítékban csak ötezer forint van. Elköltötted?

Mondom, honnan tudod ezt? Talán kutattál?

Azt mondja: Igen! De csak a te érdekedben, hogy nehogy elkallódjon a pénz!


És számtalan ilyen volt.

Naplómat elolvasta, utána a fejemhez vágta, amit ott olvasott.


Kikészítő egy nő, én már nem bírtam ki idegileg.


Elköltöztem, és inkább nyomorogtam egy évig, mert még ágyam sem volt rendes, és gyűjtenem kellett rá, és más mindenre is, úgyhogy kajára csak kevés jutott, de megoldottam, mert még ez is jobb, mint ezt a terrort elviselni!


Költözz, amint tudsz!

Más megoldás nincs, sajnos.

2012. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is: a jelen helyzetben a legjobb ötlet ha túljársz az eszén. nincs még olyan lehetőséged hogy elköltözz, de egyetem esetén javaslom.


Nálam is volt ilyen kutakodásos dolog. Szóval a megoldás szerintem, hogy ha van naplód, akkor azt pen drive-ra írod, és titkosító programmal levéded az egészet(pl. TrueCrypt) plusz a pen drive-nak kitalálsz valami jó dugi helyet (lehet valami másnak álcázva, eldugod a plüss kabala állatkád belsejébe, vagy egy kiürült krémes flaskába v. akármi, ja és mindig legyen nálad a táskádban.


gondolom az összes szemetedet átnézi. Nálam alap volt, hogy ollóval apróra daraboltam ami érzékenyebb doksi pl órai levelezés volt. meg kis zacsiban a sulitáskában elvittem és nem otthon dobtam ki.


A fiókra tegyél lakatot. Ha nem lehetséges,akkor szerezz egy zárható dobozkát ("pénzkazetta" néven egy ezresért már kaphatsz) és abba tedd a cuccod.


Ezzel csak az a baj, hogy ordítással kényszeríthet hogy mutasd meg mi van benne.jobb ha eldugod valami jó kis zegzugba a szobád mélyén. Vagy ha kevés a cuccod, hordd magaddal a suli táskában. Nekem pl. volt egy dezodoros flaskám aminek ki vágtam a szelepét, és a belsejében volt a bizalmas cuccom. annak torna óra miatt nálam kellett lenni mindig. Lányos megoldás egy kézkrémes tégely.


A magánéleted: egyszerűen ne beszélj semmiről. mondj valami mást. engem a gimis barátnőmtől tiltottak, aztán mégis együtt lógtam vele, azt mondtam hogy biciklizni meg friss levegőt szívni megyek, mikor kész volt a házifeladatom, vagy hétvégén. Elég gyorsan és cikkcakkba megyek hogy ne érjenek utol. meg voltak jó találka búvóhelyeink is.

2012. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úristen és ezek azt hiszik jó szülők,miközben a saját gyerekük menekült előlük a nyomorba,és a hátuk közepére se kívánják őket,és gondolom nem is értik,ezek a szülők hogy a gyerek miért olyan boldog ha végre költözhet,mert ők jót akarnak.A Pokolba vezető út is jószándékkal van megkövezve.
2012. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*kikövezve.
2012. márc. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!