Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám folyton kutakodik a...

Anyám folyton kutakodik a dolgaim közt és az életemben, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már teljesen ki vagyok akadva tőle, folyton mindenembe belepiszkál. Amíg volt naplóm, elolvasta azt is, aztán tette a szemrehányást, mindig tudja mennyi pénzem van. Régen,mikor a mosógépben mostam a bugyijaim, úgy volt, hogy mielőtt beindította volna a mosógépet mindig átválogatta még egyszer a ruhákat, és teljesen ki voltam akadva mikor megláttam, hogy a bugyikat is agyon nézegeti, azóta én mosom őket, kézzel. Ha a betéteimet a szemétbe dobom le vagyok cseszve, ezért meggyűjtöm őket egy zacskóba egy fiókomba, aztán eldobom kint a nagykukába, de most ezért is megkaptam, hogy dobjam ki őket.Ezután megkértem, hogy ne kutasson a dolgaim között, erre azt mondta, hogy nyitva volt hagyva a fiók!!!!! pedig soha nem hagytam nyitva. Mikor elmondtam itthon, hogy van barátom, ő egyből körbetelefonált mindenkit, és ez alapján levonta a rettentő rossz következtetést, de megismerni azért egyáltalán nem akarja. Meg volt egy olyan, hogy kisebb osztályból kellett valakinek karácsonyi ajándekot készíteni a suliban, ő mikor ezt megtudta, már kérdezte a teljes nevét a gyereknek, hogy kérdezzen utána, hogy "ki az".
2012. jan. 15. 19:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hát cifrábbnál cifrább sztorikat olvasok itt. Az én anyám is tök ilyen. Én már 27 vagyok, nem lakom otthon, de emlékszem, hogy gimis koromban már alig vártam, hogy elkerüljek Bp.-re egyetemre.


Rendszeresen olvasgatta a naplómat (már ha véletlenül kint felejtettem). Aztán szereztem nagy faládát, lakatot hozzá, kulcsot mindig magammal hordtam, de még így is előfordult, hogy véletlenül otthon hagytam a kulcsot... akkor persze elolvasta, és a fejemhez vágta a tartalmát (!).


11 évesen egyszer 4-esre álltam matekból félévkor (mindig kitűnő voltam), anyám elolvasta a naplómban azt a részt, amikor ódákat zengek arról, hogy milyen helyes a szomszéd osztálybeli fiú. És volt képe azt mondani nekem, hogy "inkább a matekkal törődnél, mint a fiúzással!". Fiúzással, értitek, mikor a "szerelem" annyiból állt nekem, hogy ábrándosan bámultam a srácot a sulifolyosón. Nekem ez nagyon rosszul esett akkor, sikeresen belém ültette azt, hogy a fiúzás: bűn. (Azóta sincs és nem is volt soha normális párkapcsolatom.)


Ha talált egy telefont, abban is kutakodott (apámét, enyémet)... A barátnőimet utálta, egyiktől el is tiltott (persze titokban találkoztunk).


Még most is ilyen, csak most már van merszem ahhoz, hogy leállítsam, meg nem kell vele együtt élnem.


Kérdező!


Nem tudom, hol laksz, mész-e tovább egyetemre, de az megoldást fog hozni, az biztos. És igen, amint megteheted, költözz el, bár tudom, hogy mondani a legkönnyebb. Addig is titkosíts mindent, amit tudsz, itt a gyakorin már írtak tök jó módszereket erre.


Juj, még a betétes dologhoz annyit, hogy extra beteges... és megint csak az anyámat juttatta eszembe, aki mindig tudta, mikor menstruálok, és nővérem mikor menstruál, de nem tudom, honnan tudta, mert sose kérdezte... félelmetes volt. A szexuális életemben is turkálni akarna, ha lenne olyanom... de nincs, mert a fura viselkedésével teljesen elcseszte a pszichoszexuális fejlődésem, mondom, dettó, mint a te anyukád, Kérdező, bocs, hogy ezt mondom... de ultra beteges. :(


Hát, nem tudtam olyan sok okosat mondani, inkább csak mint sorstársad írtam...


Kitartás!


27/N

2012. jún. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!