Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Sokat ront nálatok a...

Nők! Sokat ront nálatok a helyzeten ha kiderül hogy a férfi az anyjával él együtt?

Figyelt kérdés
nem tinédzserekről van szó hanem 35+ feletti férfiakról. Mit gondoltok erről?
2012. jan. 15. 20:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Helyzet függő.

Ha nem akar leszakadni az anyjáról, akkor leves, kivéve, ha nagyon beteg az anyja és nem lehet megoldani másképp.

Ha nincs pénz külön menni, az nem zavar, valószínűleg én is még elég sok évet fogok lehúzni apámmal, majd közösen alkotnánk valamit, ha eljön az ideje.

22/L

2012. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
78%

Na, én anyámmal élek. :D


Amúgy köszönöm, egész önálló vagyok..., dolgozom, rezsibe beszállok, amit kell itthon megcsinálok, megjavítok, rendre eljárok szórakozni is (színház).

Barátnőim vannak/voltak - érdekes módon anyámmal mindegyik jól kijött/kijön eddig - anyám pedig békénhagy minket.

(Sőt, Ő már zavarna, mi meg maradnánk...:)


Sztm. a nők szemében az anyós viselkedésétől függ sok minden...- nekem az összes barátnőmet szerette anyám, ill. mindig úgy volt vele, h. akit választottam, nem véletlen választottam/v. választott...

2012. jan. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
61%

jah, igen - anyám nagyon fiatalos 55 környékén jár, kedvenc együttese a Moby Dick, rendszeresen jár a barátaival tekézni, éli az életét....


Sztm. csak Mo.-n ilyen az "anyós-típus", h. annyira szegények az emberek, h. nyugdíjas korukban sem érik el azt, amit pl. egy amerikai nyugdíjas...

egy amerikai számára 55-től az évek arról szólnak, h. elkezdenek utazgatni, bulizni, élvezni az életet...mert ledolgozták a maguk részét, és átadják magukat a gondtalan semmittevésnek...


A magyar kisnyugdíjas eközben azon meakulpázik, h. hó végén csirkafarhátat, v. zsíroskenyeret tud-e kiszorítani a kicsinyke kis nyugdíjából, vagy épp a redőnyök mögött reszket egyedül, h. mikor rúgják rá az ajtót s*heder c*gányok a kis falvakban...

Na ez a nem mindegy... :-/

2012. jan. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
84%

Engem olyan 27 év körültől kezdene zavarni ha ismerkedésnél kiderülne, hogy a szüleivel lakik. De ha minden más tetszik benne, és nagyjából önálló élete van, rendszeres keresete, és tényleg nagyon nagyon tetszik, akkor emiatt nem hátrálnék meg. HA látnám hogy gyűjt lakásra, el akar költözni.


De egy pl 33 éves pasi akinek az anyja csomagol ebédet, és takarítja a szobáját mint egy 15 évesnek, na azt nem. Akkor biztos hogy más probléma is van vele, hogyhogy még nem volt olyan komoly barátnője akivel együtt élt?

2012. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
86%
Ebből aztán semmi következtetést nem lehet levonni. Férjem és a tesója is otthon laktak, férjem 31 éves koráig, pedig mindkét fiúnak vettek lakást, amit kiadtak albérletbe. Mindkét fiú dolgozott is. De mi a fenének mentek volna külön? Hogy mindegyik fizesse a rezsit, amikor ha otthon maradnak, még bevétel is van a lakásból? Ha meg otthon laktak, tök természetes, hogy anyuka főz, mos, takarít rájuk. Azóta mindketten megnősültek, elköltöztek. Idióta marha lettem volna, ezért nem összejönni vele, mert otthon lakik 30-on felül is.
2012. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
61%

" Ha meg otthon laktak, tök természetes, hogy anyuka főz, mos, takarít rájuk."

Nálunk az a természetes, hogy a 10 éves gyerek is takarít maga után és kiveszi a részét a többi házimunkából. Ha ezt anyuci teszi akkor én csak egy nagy gyereket látok, nem egy férfit.


Nekem azért fura, hogy egy 30 felettinek még nem volt olyan omoly kapcsolata, hogy elköltözött miatta otthonról.

2012. jan. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom 28 volt, amikor megismerkedtünk és otthon lakott még. Két év után költöztünk össze, de soha semmilyen probléma nem volt ilyen téren az anyjával. Mint később kiderült, a párom otthon is önellátó volt, nem hagyatkozott semmiben az anyjára és ő sem nyalta ki a fenekét. Teljesen normális a kapcsolatunk.

Ismerek viszont olyan férfiakat is, akik már régen különköltöztek a családi fészektől, de anyuka még mindig nagy befolyással van rájuk.

Szerintem sok minden függ a körülményektől, és az otthonélés nem feltétlen ront a helyzeten, de ha körvonalazódna a legrosszabb sejtésem, anyuci pici fiát én sem venném el anyucitól.

2012. jan. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Párom 27 volt, mikor megismertem, és szintén anyukájával lakott (most már én is velük élek). Hogy miért? Mert ők egy család, a családi házban kényelmesen elférnek, és miért hagyná szegény anyukáját egyedül (édesapja már nagyon régen meghalt), ha együtt is élhetnek?

Ettől még teljesen önálló, saját keresettel, nem függ anyukájától (csak nagyon szereti), érzelmileg teljesen rendben van. Persze ha egészségtelen lenne a kapcsolatuk, akkor zavarna, hogy együtt élünk, de nem az, úgyhogy teljesen oké a dolog, jó dolog az együttélés, megfelelő emberekkel persze...

2012. jan. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
69%

:) azt elhiheted

Az exemet akkor kellett volna otthagynom, mikor az első randin felhívott magukhoz. Mire megkérdeztem, hogy kivel él? Azt mondta az anyjával. Na ez lett volna az a pillanat, amikor el kellett volna köszönnöm és azt mondani, hogy hívjon fel, ha leszakadt anyuról...másfél év kínlódástól mentettem volna meg magam! És anyu persze a szomszéd szobából minden kis nyekkenést hallott, egy élmény volt...:(

2012. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Az sok mindentől függ.
2012. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!