Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy két ember...

Létezik olyan, hogy két ember nagyon szereti egymást és mégsem működik együtt?

Figyelt kérdés

Már 8 éve együtt vagyunk, súrlódások mindig voltak, van egy kislányunk is. Szinte állandó a stressz, a vita és nézeteltérés. Teljesen máshogy vélekedünk dolgokról és nem tudunk együtt élni.

A legmegfelelőbb döntés a különválás lenne, de szeretjük egymást.


2009. máj. 27. 07:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor már kommunikálni sem lehet, akkor ott már nagy a baj. Próbáljátok meg külön, azt javaslom, mert ez előbb utóbb ugyis oda vezet, vagy oda hogy éltek együtt és szenvedtek.
2009. máj. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Az fel sem merült benned, hogy van valakije, azért változott meg irányodban ennyire?
2009. máj. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Nem hinném volna valakije. Biztos nincs, mert nagyon ragaszkodik hozzám.

Tehát akkor szinte mindenki úgy látja, hogy ez a kapcsolat menthetetlen? Ne is erőlködjek, igaz? Jobb lesz külön és hátha találunk mindketten valakit, akivel boldogok leszünk.

Megpróbáltuk külön is, de visszamentem hozzá, mert könyörgött, hogy nagyon szeret minket. Pár hónapot külön éltünk, a kicsit minden nap meglátogatta.

2009. máj. 27. 09:40
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha tudomásul veszed, hogy a családi programokra ő nem akar menni. Lehet hogy nem kedveli a szüleidet, vagy valamelyiket, vagy rosszul érzi magát valami miatt. (teszem azt úgy érzi lenézik... ez csak példa) És menj át a gyerekkel, akkor amikor ő dolgozik, és este 3-an legyetek. Az ő családjával a kapcsolatot pedig rendezze ő, akkor menjetek, ha mondja.

Én is ragaszkodom a szüleimhez, különösen anyukámhoz. Mondjuk nem vagyok férjél, de mindig úgy oldottam meg, hogy akkor találkoztam anyukámmal, mikor nem kellett egyébként sem együtt lenni az aktuális barátommal. Vagy ő is jött, mert szeretett jönni.

Biztos lehet azért valami kompromisszumot találni. Lehet hogy az új munkahelye miatt frusztrált, és nyugira vágyik, nem pedig programokra.

Szerintem sincs másik nő, mert akkor örülne, hogy nem kettesben vagytok, hanem társaságban.

30/N

2009. máj. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

létezik ilyen, azt hiszem, nálunk is ez a helyzet. 6 éve vagyunk egyutt, 3 éve házasok, van 1 babánk.

nálunk én vagyok a ludas, én változtam meg a szulés ota, eleven a kicsi napkozben, éjjel meg nem alszik...Szeretem a férjemet, el nem tudnám képzelni, hoyg mással legyek, de azon kapom magam mostanában, hogy ha elmenne, eggyel kevesebb gondom lenne:( pedig nagyon szeretem, ossze kéne szedni magam.

A férjed mit gondol? ha o változott, neki is kéne látni a probmémákat.

2009. máj. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!