Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy két ember egymásnak van teremtve?

Figyelt kérdés

úgy, hogy tök mindegy mit csinál akkor is szereted és nem vagy képes megutálni, stb..


ui: nem akarok olyan válaszokat, hogy " igen mert nagyanyám 14 éves kora óta együtt van nagyapámmal"



2012. jan. 22. 20:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Tudom. Nekem is sok idő kellett... Bár annyira elutasító volt szakítás után, hogy azért kicsit könnyebb volt így... 2 év után találtam valakit, majd írtam neki egy boldog új éves sms-t. Beszélgettünk, majd elmondta, hogy még mindig szerelmes belém..
2012. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem létezik. Mégpedig úgy, hogy még úgy sem vagy képes nélküle élni, hogy utálod. Amikor a szerelem összeolvad az utálattal. Nem a se veled se nélküled kategória, hanem amikor szereted utálni őt.

Egyébként lehet, hogy kiakadsz, de nagyon sok nagymama-nagypapa kapcsolat tényleg ilyen. Akkoriban még tudtak valamit az emberek.

19/l

2012. jan. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem is van olyan. mi is úgy vagyunk a párommal. van h iszonyat mód haragszok rá, de vágyom az érintésére, kell h hozzámérjen. érdekes dolog ez.... de létezik ilyen
2012. jan. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!