Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
 121/173 A kérdező kommentje:
akkor ha jól értem az kéne csinálnom hogy engedjem magam kihasználni. és mindent csináljak meg helyette? akkor mikor tanulja meg? mondtam neki egyszer hogy maga mossa a ruháit de azóta ugyan az a helyzet..
2012. jan. 24. 16:24
 122/173 anonim ***** válasza:
78%

ÉRTELMESEN LE KELL VELE ÜLNI ÉS MEGBESZÉLNI!


Most komolyan, ezt mért olyan nehéz felfogni a puffogás helyett?????????


28/n

2012. jan. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/173 anonim ***** válasza:
84%

De a mosás mégis miért kihasználás?? Ha kézzel mosnál és a koszos bugyiját hordaná oda, akkor az lenne, de az, hogy a gép a többivel együtt kimossa miért lenne bármiféle módon kihasználás?

Nekem meg sem fordult soha a fejemben, hogy nem mosom ki másét, fel sem tűnik kié, csak nézem a színét és rakom a gépbe, most ez komolyan olyan megerőltető?

2012. jan. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/173 anonim ***** válasza:
76%
Úristen kérdező te nagyon nem tudsz szöveget értelmezni! A többség azt mondja, hogy mond meg neki, hogy szeretnéd ha mondjuk megcsinálná ezt meg azt. Lehet, hogy nem tudja, akkor mutasd meg neki. DE nehogy már egy mosás miatt akadj ki ami pitiáner időbe kerül. Mégha a fürdő vagy wc, vagy mosogatásról lenne szó.
2012. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/173 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező...

Ülj le vele és mond el neki a gondodat!

Ha valamit nem tud,hogy hogy működik,akkor mutasd meg,hogy tudja!

2012. jan. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/173 A kérdező kommentje:
az fogom csinálni igen beszélek vele
2012. jan. 24. 16:30
 127/173 anonim ***** válasza:
65%

Hát ez most már tuti kamu kérdés. Ennyire nehéz felfogású, értelmezni nem tudó ember a világon nincsen.


Tudod mit kedves kérdező? Vedd elő a húgod meg a férjed, mutasd meg ezt az oldalt neki és ne szólj egy szót se!

2012. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/173 anonim ***** válasza:
74%

Ott a másik lehetőség:

A csaj meg a barátja lefürdik, s amit levettek magukról pár darab ruhát(ami lehet nem is egyszínű)betenné mosni.

Én legalábbis nem örülnék neki, ha 2 felső miatt menne a mosógép.

Mondd meg neki, hogy az ő ruháját kimosod ( az a pár darab nem nagy dolog, amit 2 nap alatt használ), de a barátja gatyáját nem vagy hajlandó.

2012. jan. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/173 anonim ***** válasza:
30%
Yeah...
2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/173 anonim ***** válasza:
31%
húgod = a férjed húga lenne( kijavítva mielőtt belekötnétek)
2012. jan. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!