Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem anyukája meghalt...

Férjem anyukája meghalt Dec-4-én. Húga aki 18éves oda költözött hozzánk. Van neki egy igen tehetős barátja.6hetes terhes vagyok. Most nincs gyerek szoba. Ti mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah és hozzá teszem, a húga semmit nem csinál itthon. A férjem elkényezteti mert,hogy meghalt az anya apja meg nem foglalkozik vele. Én meg nem vagyok hajlandó a ruhájukat mosni. Nem vagyok vele rosszba csak úgy gondolom,ha van barátja meg fog gátlót szed akkor mer van olyan felnőtt,hogy a ruháid ki mossa. A férjem meg azt mondta, hogy nekünk kell gondoskodni róla,de ez a ruha kimosás szerintem nem erről szól. Jah és még karácsonykor meg azt mondta,hogy a húgának több dolgot akar venni nem volt elég az egy papucs mert hogy érezze hogy szeresük. Ez nekem magas ti mit gondoltok erről?
2012. jan. 24. 13:29
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/173 A kérdező kommentje:
de én mondtam a férjemnek de ő nem ezt akarja meg hogy nem szóljak neki meg hogy van elég baja.
2012. jan. 24. 16:15
 112/173 anonim ***** válasza:
81%

Mivel ez eddig nem volt a feladata, és az anyja, aki gondoskodott róla 1,5 hónapja meghalt, és te még csak el sem mondod neki (csak a férjednek, aki nem akarja a hugát ezzel terhelni még), hogy mit vársz el, mi a szokás nálatok, addig nagyok az elvárásaid igen.


Ő is egy tök új helyzetben van, valszeg a helyét keresi köztetek is, és ráadásul még azért igencsak nem felnőtt.

2012. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/173 A kérdező kommentje:
én meg nem fogom helyette meg csinálni az biztos mert meg kéne neki már lassan tanulni én úgy gondolom.....
2012. jan. 24. 16:16
 114/173 anonim ***** válasza:
60%

Ha a gyereked betölti a 18-at, akkor onnantól kezdve, te gyakorlatilag semmit nem csinálsz meg neki?

Ez azért elég szép.

Én soha nem lennék képes ilyenre.

Nyugodtan vond le a következtetést a válaszokból, kb. a 90% menekülne tőled. Hadd gratuláljak, bizonygasd csak az igazad, attól még a kívülállók így fognak rád tekinteni.

2012. jan. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/173 anonim ***** válasza:
69%
Akkor meg kell mondani a férjednek, hogy "veszélyeztetett terhes vagyok, a baba a fontosabb". Ha nem érti meg, csinálja ő.
2012. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/173 anonim ***** válasza:
72%
Most komolyan egy mosáson lovagoltok??? Ezt kb, 5 perc alatt összeszedem és bepakolom a ruhát, megnyomom vagy elforgatom a gombot. Jah és én kb mindig szétnézek a lakásban, hogy van-e olyan ruha ami még bemehet, legyen az a húgom koszos bugyija amit a szobájában hagyott vagy épen apu zoknija a földön... Én speciel nem ezt csináltatnám meg vele. Ha meg bajod van mond meg neki, meg a férjednek. Ne itt rizsázz vagy 11 oldalja. Az emberek miért nem bírnak KOMUNIKÁLNI??? A GYIK-en lévő problémák 90%-ának a kommunikáció hiánya a probléma. Az már régen rossz ha a pároddal nem mondhatsz el bármit.
2012. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/173 A kérdező kommentje:
nem az én gyerekem már 18évesen már tudni fogja hogy mit hogyan kell csinálni.
2012. jan. 24. 16:18
 118/173 anonim ***** válasza:
75%
*kommunikálni
2012. jan. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/173 anonim ***** válasza:
78%

Mert aztán marha nagy dolog megtanulni két gombot megnyomni, tényleg olyan magas IQ kell hozzá.

Gondolom ő is meg tudná csinálni, de mi a francnak, ha te úgyis mosol??? Most akkor kb. egyesével rohangálhatnánk mi is a mosogatóhoz, mindenki törölje le a maga térfelén az asztalt stb. ez őrület, nem hiszem el, hogy valaki képes ezt így csinálni és utána még beadni, mint általánosan bevett szokást.

2012. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/173 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, ne haragudj hogy ezt mondom semmi bántó vagy provokatív szándékom nincs vele, de az IQ-d nem veri a plafont az tuti, különben nem szajkóznád oldalakon keresztül a mi győzködésünk céljából azt, hogy neked márpedig igazad van, mert nem fogsz rá mosni. De az hogy ezt értelmesen lekommunikáld vele, azt már nem, mert a férjednek te már mondtad... Hát sajnálom, de te tényleg nagyon buta vagy és a problémamegoldókészséged is a 0-át veri...


28/n

2012. jan. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!