Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol sz a párkapcsolati...

Mit gondol sz a párkapcsolati elképzelésemről, házassági ötletemről?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy nem vagyok szép csak egy átlagos nő. Tudjuk van smink meg fodrász, de ha reggel felkelek meg amúgy is van különbség egy csinált senki meg ez egy természetes valaki között. Szóval az van hogy én úgy gondolok hogy a fentiek miatt nekem egyáltalán nem jár a szerelem. Merthogy úgyis lecserélnek majd, ezért tehát nem is élem bele magam semmibe. Sőt rettegek a párkapcsolattól is, számomra minden ilyen rengeteg energiába kerül, legtöbbször az a megoldás jut, hogy meg sem próbálom azzal az emberrel akivel tetszünk egymásnak, hanem egy tökmásik valakivel érem be vigasztalódással, és rajta úgymond levezetem a másik ember iránt érzett szerelmemet, na persze ezek a kapcsolatok is rosszul végződnek, mert nem birom sokáig beléjük kényszeriteni magam, megjátszani..csakhát nagy gyáva vagyok, most is baromi tetszett egy pasi, én is neki, aztán jól eltoltam elküldtem a legmelegebb éghajlatokra és elisment sajnos, bár még látom rajta az érdeklődést. Én azért küldtem el őt mert szerintem tuti hogy csak pótlék lennék az átlagos kinézetemmel neki is , úgy mint másnak. Mert az átlagnőt úgy is kezelik pontosabban lekezelik a férfiak, hogy némá e ez csak egy átlag, akárhány férfitársaságban voltam eddig mindenütt ez ment 7-70 éves korig, köszi, de én nem akarok a kedves kis átvert barátnő lenni, sem a megcsalt feleség. mert az átlagosnőkre tuti ez vár, a szép és a csúnya nő, na még a csúnya nő is érdekesebb kinézetre mint az átlagos pocsékvacak. Szóval ha házasodom csakis érdekből lesz, nagyon tetszik ez a pasi de most ilyen elképzelésekkel, lelkiállapottal hogyan közeledjek? épp azért mert szeretem, meg mert tetszik azért akarnám neki a legjobbat, mert akit szeeret az ember annak a legjobbat akarja. csak hát a legjobb itt valami szép csinos trendi lány, aki hát nagyon nem én vagyok. A másik a gyerek: genetikai alapon szeretnék párt választani, hogy a gyerekem ne örökölje a sza.r adottságaimat, de sajnos akikbe beleszeretek azok általában csúnyácskák...szóval totálkész vagyok...
2012. jan. 25. 23:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem neked csak lelki gyogyód van. Szerinted csak a szép emberek élnek boldog házasságban? Hozd ki magadból a maximumot és ha harmóniában leszel magaddal, akkor fogsz te is egy olyan pasit találni akivel kölcsönösen vonzónak tartjátok majd egymást! A legtöbb nő, átlagos vagy csúnyácska. Én teljesen átlagos nő vagyok pl, és már hallottam olyat valakitől, hogy nagyon szép nőnek tart. Ne nézz hülyének másokat, ha egy pasi akar tőled valamit, akkor gondolom nem vak és tudatosan közeledik hozzád. Te meg elküldöd, mert biztos csak pótléknak akar...baromság!!
2012. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Hozd ki magadból a maximumot és ha harmóniában leszel magaddal"


A maximumot szerinte tilos kihozni magunkból, mert idézem:


"van különbség egy csinált senki meg ez egy természetes valaki között"


:)))


szóval körmönfontan gondoskodik a kérdező arról, hogy boldogtalan maradjon. Ezen persze lehet változtatni.

2012. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
73%
A kérdés vagy kamu, vagy a kérdező agyhalott. Döntsétek el, hogy melyik gázosabb.
2012. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon beteg gondolkodás. hány éves vagy?(persze csak ha nem kamu:)

Beteges ahogy leírtad magad, meg az embereket.


Csak hogytudd, nem igaz amit írsz. A legjobb barátnőm gyönyörű nő. gyerekkorom óta irigyelem, nincs olyan ember aki nem nézi meg mert gyönyörű az arca és a teste is. Ahhoz képest még 3 hónapnál hosszabb párkapcsolata nem volt 25 évesen, mert mindenki csak kihasználta, szó szerint mutogatta mint egy új autót, és ennyi.Attól még hogy te bebeszéled magadnak, hogy minden bajod forrása az hogy átlagos vagy, millió embernek kisebb baja is nagyobb ennél, ez csak kifogás. Tedd rendbe magad lelkileg, mert nem a külsőddel van baj.

2012. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14: igen, ez már sokkal hihetőbb sztori. Nekem is vannak ilyen ismerőseim.
2012. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Ezt az egy sorodat végképp nem értettem:

"A másik a gyerek: genetikai alapon szeretnék párt választani, hogy a gyerekem ne örökölje a sza.r adottságaimat, de sajnos akikbe beleszeretek azok általában csúnyácskák...szóval totálkész vagyok..."


Én azt hittem hogy jóképű macsókat akarsz, de csak a csúnyákkal jársz!

A csúnya pasik sokszor ezerszer hűségesebbek, mint a jóképűek. Sőt ez nagy általánosságban így is van.

Ha megnézed teljesen átlagos nőkkel járnak a férfiak.


Ha te a -soraid alapján- elutasítasz egy neked tetsző csúnyácska pasit (aki hűséges lenne hozzád) és jársz helyette egy jóképűvel, aki úgy is megcsal???

Bocsi de ezt nem értem.


Amúgy minek kell egyáltalán valakivel is járni aki neked nem tetszik? Miért teszedtönkre megadat a testedet, a lalkedet egy ilyen kapcsolatba? Elmondom neked, egy ilyen "álkapcsolatban" is elfognak hagyni, mert kifog jönni hogy undorodsz a másiktól, boldogtalan leszel...


Míg ha lesz egy csúnyácska pasi aki imád téged, hűséges lesz hozzád akit szerethetsz, vonzódsz hozzá, és nem hagyna el, mert tudja hogy te is szereted, akkor ezzel most hol a baj????


Az én problémám meg pont az, hogy akik tetszettek, azoknak én nem, vagy nem lett semmi mert pl. barátnőjük volt , de a bányarém buta pasik bezzeg engem találtak meg, azokkal inkább nem járok! INKÁBB EGYEDÜL MARADOK ÖRÖKRE.


Mivel neked lenne jelentkező is, akivel közös a szimpátoa, akkor kezdj bele!

te téveszmébe élsz, ha közösen szeretitek egymást, az a legerősebb kötelék...ha te színlelsz egy nagy kudarcra ítélt kapcsolatban, előbb utóbb elhagynak!


Szóval hajrá, csak olyannal aki tetszik! Ha nincs olyan, akkor inkább maradj egyedül. Jobb egyedül mint boldogtalanul élni.

Nem értem minek kell magadat tönkretenned egy ilyen kapcsolatban...te direkt magadat kínzod megerőszakoltatod magadat egy ilyen sz*rban?


Amúgy megítélésem szerint a jóképű pasik általában átlagos nőket választanak. A csúnya pasik, jó nőt akarnak...

2012. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Magad is mondtad, átlagos vagy. Ezen könnyen lehet változtatni, mind külsőleg, mind belsőleg. A külső roppant egyszerű, a belső már már helyzet.

Nem kell egy kilo vakolat, hogy szebb legyél, a lényeg, hogy ápolt legyél. Formás szemöldök, szép bőr, s egy klassz egyedi frizura. Változtass az öltözkedéseden, ami tükrözi az egyéniségedet. Remélhetőleg az átlagost, nem a belső értékekre értetted, legyél egyedi.

Nos, abban pedig nagyon nagyot tévedsz, hogy az átlag nők csak pótlékok, nem minden pasi nézi a külsőt, ha egy átlag nőnek csak egy jó személyisége, humora, habitusa, és az a férfi pont ilyen nőre vágyik, akkor nincs benne hiba, akkor sosem lesz pótlék, hanem az igazi egyetlen. Ne légy elutasító, mert sosem tudhatod, hogy nem e pont ő az aki életed párja lesz, aki rád vágyik.

Az írásod alapján nagyon negatív vagy, a pasik nem csípik, hogy állandóan fikázod magad, állj ki magadért, fedezd fel a belső értékeidet, és mutasd ki ezt a külsőddel is. Önbizalom. Az utolsó mondatodon nagyot néztem, itt a fejedben vannak nagyon nagy problémák. Sose érdekeljen ennyire a külsőség. Mi van ha a párod nem egy álomférfi??! De a szeretet kölcsönös, szeretitek egymást, jól kijöttök... ilyenen agyalni??? Hogy milyen lesz a gyerek?? Megmondom milyen lesz. Egy kiegyensúlyozott családcentrikus szeretetteljes emberke, mert olyan családban nő fel ahol a belső értékeket részesítik előnyben.

2012. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem a külsődben keresendő a probléma,hanem a gondolkodásoddal,felfogásoddal van baj.Első sorban egy hosszútávú kapcsolat nem a külsőségeken alapszik.Persze párválasztásnál is meghatározó az első benyomás,de annyira nem lehetsz bűn ronda,hiszen ahogy írod volt már olyan pasi,aki érdeklődött irántad,de te elhajtottad,mert,ahogy te mondod csak pótléknak kellettél volna neki.Honnan tudod ezt ennyire biztosan,ha ki sem próbáltad?Kicsit próbálj meg pozitívabban gondolkodni és ne csak a negatívat sugározd magadból,mert így valóban nem lesz soha normális kapcsolatod és ennek nem a külsőd az oka.

Én is megemlíteném a saját példámat!

Egyáltalán nem tartom magam szép nőnek,sőt nekem is gyakran van problémám a külsőmmel.Mindezek ellenére 6 éve boldog párkapcsolatban élek és a párom szerint én vagyok a legszebb nő a világon.Elfogad és szeret az összes hibámmal együtt és ha néha rámtör az elégedetlenség magammal szemben,mindig biztat és ha kell naponta 50x elmondja,hogy mennyire szeret és neki én vagyok a tökéletes nő.

Ez a dolog fordítva is igaz!Nem vagyok vak,tehát látom,hogy a páromnak is van 1-2 testi hibája,de én ezek ellenére is nagyon szépenek látom őt.Semmit sem változtatnék rajta,olyannak szeretem,amilyen!

Szerintem neked elsősorban önbizalomhiányod van,amin valami módon túl kéne lépned,ha másként nem megy,akkor javaslom keresse fele egy szakembert!

2012. jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!