Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hozzáállás ez a szülők...

Milyen hozzáállás ez a szülők részéről?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves közeli barátnőm,akivel otthon úgy bánnak,mintha még mindig tizenéves lenne.De ez még semmi.

Most pl.az anyja meg az apja el akrják vinni bálba,hogy összehozzák az apa egyik haverjával?Normális ez?


2012. jan. 26. 14:06
 1/7 bánomisén ***** válasza:
91%

Ha a lánynak ez a bánásmód megfelel, akkor senkinek semmi köze hozzá. Az meg, hogy el akarják vinni bálba, nem tartozik a főbűnök közé. És ha ott összeismerkedik emberekkel, az sem.

Mi a gond? Ha neki ez így jó, akkor jó.

2012. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bartánőm nem akar menni,nekem panaszkodik,hogy mit tegyen
2012. jan. 26. 14:19
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsánat,barátnőm
2012. jan. 26. 14:20
 4/7 bánomisén ***** válasza:
Mondja meg a szüleinek, hogy nem megy bálba. Erőszakkal nem tudják elhurcolni.
2012. jan. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nézd eggyes kúltúrákban ez teljessen normális,tehát ha egy ilyen kútúrához tartoznak neked nincs beleszólásod,ha viszont magyarok akkor meg elég maradi szülökkel van dolgotok.Itt szerintem csak az segíthet ha a lány talál magának pasit hamarossan.
2012. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyes
2012. jan. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen ehhez jó volna tudni ,hogy milyen a barátnőd? apa egyik barátjával ezzel mi a gond? 40 éves vagyok és van 14 éves barátom, de van a 20 -as körből is, ez a helyzet fent állhat náluk is!!! miért a szülőknek kell pasit szerezni a 21 éves lánynak? miért gond a barátnődnek a bálban való részvétel? mi kötelezi őt arra ,hogy járjon a ki szemelt férfival? és még sok ilyen kérdés merülhet fel !!
2012. jan. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!