Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan összever, de...

Apám állandóan összever, de ez még hagyján, a hazugságom miatt utálnak a tanáraim a gimiben?! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves vagyok.

Apám sosem ment el orvoshoz,nem tudom milyen betegsége van.

A lényeg,ha rájön és ideges lesz és ne adj isten látótávolságon belül vagyok én vagy a testvérem,akkor jajj nekünk.Erősen ver,rugdos,pofoz,rángat.2szer törte már ez az orromat és 3szor tört el miatta a kezem,nem közvetlenül "direkt" törte,hanem úgy ellökött,hogy nem volt időn összeszedni magam zuhanás közben,rosszul estem és megtörtént a baj.Az orrom az ő "számláján van".

DEEE,viszont amikor jó napja van,néha baromi meglepő dolgokkal áll elő,pl egyik nap hazajött és hozott nekem egy galaxy s2-t,csak úgy.Sok ilyen ajándékot vesz nekünk,viszont amikor begurul,akkor mindent tör zúz.Mindent rejtegetünk.

Igazából nem éhezünk,tényleg sok luxusdolgunk van,de gyakran vagyunk verve.A gimiben ezt nem mondhatom el,ha elveszik apánkat árvák leszünk.

Mindig azt mondom,extrem sportolok - downhill,ezért a tanáraim nagyon utálnak,mert egyrészt fiúsnak mondanak,másrészt őrültnek stb.mindig látom a megvetést és a rossz jegyeket:( Nem vagyok buta,sokat és jól tanulok.

Nem tudom mit tehetnék,nem tudom miért csinálja,nem merek vele jókor sem beszélni,mert nagyon hirtelen jön rá és ha nem érkeztem elbújni,akkor megint megver.

Rengeteget olvastunk a neten a tesómmal,hogy hátha segít valami,de nem találtunk semmi használhatót.

Nem szeretnénk árvák lenni,de az állandóan "befolyt" lila szememet már nagyon sajnálom és tesóm is a sajátját.

Nem mehetünk sehova,nem vagyunk cigányok.


2012. jan. 26. 17:06
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Meg a másik,ha szólok valakinek,akkor mégis hogyan tovább?Hogy bizonyítom be,hogy nem hazudok?Apám tagadni fogja.

És ha megtudja,hogy köptem nem merek belegondolni,mennyire megbánom.

2012. jan. 26. 17:27
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Nemfogják,nyugi!! Ha skizofrén kap egy baromi erős gyogyszert,amivel ha szerencsétek van és rendesen szedi kordaban tudja tartani az indulatait. Probaljatok meg vele előszor szépen beszélni,amikor normális,mondjatok el hogy ez nem normalis amit csinal,és hogy ne gondolja hogy a draga ajandekokkal ezt ellensulyozni tudja,bar szerintem ezzel legbelul ő is tisztaban van.Mondjatok el hogy mit kezd akkor a leliismeretevel ha egy szep napon ugy sikerul megutnie valamelyikotoket hogy az ott marad,vagy nyomorék lesz??Mondjatok meg neki hogy szeretitek,de igy nem lehet élni,és elobb utobb el fogjatok őt hagyni,amit gondolom ő sem szeretne hogy a felnőtt lányai ra se hederitsenek majd.

Ha mindez megvan hozd fel hogy keressetek fel egy szakembert,biztosan tud segiteni,neki is jobb lesz,bla bla.

Ha belemegy mazlitok van,ha nem akkor mondjatok meg neki hogy mastol fogok segitseget kerni ez ügyben. Igy legalabb nem gondolhatja hogy "hatba tamadtatok". Sok sikert.

2012. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:

De ertsd mar meg hogy nem kell bebizonyitanod semmit! Kutya kotelesseguk az illetekeseknek hinni nektek,és kivizsgalni az ugyet! Ha a pszicchologus elbeszelget veletek,ugyis rajon. Amugy meg ott a telefonotok,miből tart ot levideozni,vagy hangfelvetelt kesziteni?

Linkeljen már be valaki neki egy kék szamot,nem vagyok magyarorszagi.

2012. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Már nem egyszer megpróbáltam vele kedvesen beszélni,de ilyenkor minden cérna elszakad nála és teljesen dühbe gurul.Ez volt az egyik esett,amikor össze vissza spiclizett meg minden és végül annyira ellökött hogy a küszöbön akadt meg a kezem és sajnos eltört.Aztán igazából soha nem mondta,hogy bocsánat vagy sajnálom semmi.Nem is igazán beszélget,szinte soha ha nem muszáj.
2012. jan. 26. 17:31
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Amikor orvosnál jártál a tört dolgok miatt ő nem intézkedett? Elvileg köteles lenne.
2012. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
Dehogy nem jártam,tört dolgok nélkül is röntgen miatt gyakran megfordulok,ott is állandó szövegem a sportsérülés vagy harcművészetre fogom vagy downhillre.
2012. jan. 26. 17:35
 17/39 A kérdező kommentje:

6kor jön haza,addig elmegyek a géptől,mert ha rajta kap,akkor már megint mihaszna leszek..

Szóval késő éjjel vagy holnap tudok még itt lenni.

Köszönöm a válaszokat,de félek,hogy a bejelentés után akár egyetlen 1 mp-re is vele kell majd maradnunk.

2012. jan. 26. 17:37
 18/39 anonim ***** válasza:
93%
DE MI A BÜDÖS FRANCNAK FEDEZED APÁDAT?????????????????Kapj már a fejedhez,nem te vagy a hibas,nem tehetsz rola hogy ilyen,ne védd!!!És nem,ez miatt nem fogtok arvahazba kerulni,hacsak nem talalnak nala valami nagyon durva dolgot,de akkor meg még mindig jobb,mintha egy szep napon majd az miatt kene fedezned őt hogy elásta a hugodat. Vagy téged.
2012. jan. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
Ha őt cselekvőképtelenné nyilvanitjak két év mulva ugyis e fogsz minden vagyporol meg mindenrol rendelkezni.
2012. jan. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

valaki írt emailt,de szeretnék teljesen anonym maradni.Apám nem iszik még csak nem is dohányzik.

Hárman élünk csak.

2012. jan. 26. 17:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!