Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám állandóan összever, de...

Apám állandóan összever, de ez még hagyján, a hazugságom miatt utálnak a tanáraim a gimiben?! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok,16 éves vagyok.

Apám sosem ment el orvoshoz,nem tudom milyen betegsége van.

A lényeg,ha rájön és ideges lesz és ne adj isten látótávolságon belül vagyok én vagy a testvérem,akkor jajj nekünk.Erősen ver,rugdos,pofoz,rángat.2szer törte már ez az orromat és 3szor tört el miatta a kezem,nem közvetlenül "direkt" törte,hanem úgy ellökött,hogy nem volt időn összeszedni magam zuhanás közben,rosszul estem és megtörtént a baj.Az orrom az ő "számláján van".

DEEE,viszont amikor jó napja van,néha baromi meglepő dolgokkal áll elő,pl egyik nap hazajött és hozott nekem egy galaxy s2-t,csak úgy.Sok ilyen ajándékot vesz nekünk,viszont amikor begurul,akkor mindent tör zúz.Mindent rejtegetünk.

Igazából nem éhezünk,tényleg sok luxusdolgunk van,de gyakran vagyunk verve.A gimiben ezt nem mondhatom el,ha elveszik apánkat árvák leszünk.

Mindig azt mondom,extrem sportolok - downhill,ezért a tanáraim nagyon utálnak,mert egyrészt fiúsnak mondanak,másrészt őrültnek stb.mindig látom a megvetést és a rossz jegyeket:( Nem vagyok buta,sokat és jól tanulok.

Nem tudom mit tehetnék,nem tudom miért csinálja,nem merek vele jókor sem beszélni,mert nagyon hirtelen jön rá és ha nem érkeztem elbújni,akkor megint megver.

Rengeteget olvastunk a neten a tesómmal,hogy hátha segít valami,de nem találtunk semmi használhatót.

Nem szeretnénk árvák lenni,de az állandóan "befolyt" lila szememet már nagyon sajnálom és tesóm is a sajátját.

Nem mehetünk sehova,nem vagyunk cigányok.


2012. jan. 26. 17:06
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom,anyu-apu volt a tulajdonos,most gondolom akkor csak apummé.
2012. jan. 26. 21:14
 32/39 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, miket kell átélned.:(

Senki nem érdemli meg, hogy így bánjanak vele, nagyon sajnálom, hogy ilyen apa mellet kellet felnőnöd neked és az öcsédnek is.De én ahogy olvastam a soraidat azt bizton állíthatom, hogy egy rendkívül erős,kitartó és megértő lány vagy, sokan már rég feladták volna, de te küzdesz...minden elismerésem. Szívből remélem, hogy jobb életed lesz.

17/L

2012. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Küzdök,mert nem rossz napjain szokott csinálni nekünk fejlesztő programot.Néha elvisz minket másik városba,ritkán valami koncertre,néha nyáron fürdőbe,állatkert,valamilyen tóra vagy horgászni,szóval valamennyire a sok megaláztatáson átsírt éjszakán és rengeteg seben és fájdalmon kívül "láttam a világot".Tudom,látom hogy élnek mások,mindig csak visszaszámolok,hogy még hány év és lehetek 18,akkor gondolkodás nélkül lecsukatnám gyámságot vállalnék.Nem akarom,hogy anyum a mennyekben sírjon.Én csendben tűrök,már sokszor gondolkodtam azon,hogy egyszerűen megölöm és kész.De félek,félek hogy én változnék meg,hogy nem lennék többé öcsém példaképe és elvennék őt is.

Vannak céljaim,amiket remélem elérek,hogy megszabadulok tőle.Azért kezdem el aggódni,mert idáig úgy volt,hogy kb heti 2 max 3 szor jött rá,de most azonkívül,hogy ez gyakoribb lett-erősebb is-és állandóan komor hangulatú.Idáig néha borzolta reggel a hajunkat,palacsintát is csinált (mondjuk utálom a palacsintát,de itt nincs olyan hogy valamire nemet mondunk,szeretni és enni kell és kész).De mostmár soha nem csinál reggelit,hétvégén nem szervez programot és nem kell kötelezően filmet nézni vele.Heti 1-2szer megnézetett velünk valami klasszikusabb filmet,ami nekem szokott tetszeni szegény öcsém sírni tudna ettől,de már ez sincs.Csak csendben van és hirtelen rájön a düh,meg valamit állandóan ír,ír és ír.Nem látom mit,nem mehetek be a szobájába,nem is merek,amikor nincs otthon,ne adj isten rájönne.Elkezdtem aggódni,inkább segítséget kérek,inkább veszítsek el minden "anyagit",de maradjak egészséges.

2012. jan. 26. 21:48
 34/39 A kérdező kommentje:
+a gimiben a nyomás nagyobodott,ha titokban is tartanák a tanárok de tudnák,tutira jönne az óriási sajnáltaltatás és a bűntudat az eddigi nem megértésük miatt.nem akarom ezt sem de nem akarom,hogy ne legyenek majd érettségi pontjaim azért mert mindenki lenéz.
2012. jan. 26. 21:54
 35/39 anonim ***** válasza:

Majd írd meg, hogy mit sikerült intézned.

Ne húzd az időt sokáig.

Átmehetsz másik gimibe is, ahol nem kell senkinek tudnia semmit.

2012. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Az allapota innentol már csak romlani fog. Megkerdezzek egy torvenyszeki szakertot-pszcichiatert mik a kilatasaitok?
2012. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:

De durva sztori :( Szorítok! Írd meg, hogy mi lett veletek!

16 évesen olyan érett a gondolkodásod, mint másnak talán sosem lesz... Nagyon kemény életed van, és nagyon hamar kellett felnőnöd :( De remélem rendbe jönnek a dolgaid.

Apukád nem hibás, nagyon beteg lehet. De az, hogy mented magad és az öcsédet, nem árulás!

Valószínűleg ő is azért halmoz el mindennel, mert tudja mit tesz. De miután beteg, nem tud a dologgal mit kezdeni...

2012. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim válasza:
Szia! Hogy vagytok? Van vmi változás?
2012. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

fszom milyen sorsok vannak...

komolyan mondomn kezdek szuper hálás lennia a családomért- csóró vagyok de boldog

2015. jún. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!