Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van élet a férfi után? Van!...

Van élet a férfi után? Van! Akkor meg?

Figyelt kérdés

Most lehet fikázni érte, de nekem az lenne a kérdésem, hogy miért van ennyire sok kapcsolatfüggő ember? Mind az életben, mind itt látom a teljesen romokban heverő nőket, akiket elhagy a palija. Én értem és átérzem, hogy szomorú tény amikor a férj megcsal vagy beadja a válópert. Viszont miért kezelik ezt úgy, mintha vége lenne az életnek? Miért akarnak sokan egy ilyen után meghalni?


A való életben is olyan embert, aki azt mondja hogy nincs értelme az életének, mert nincs palija. Hát basszus...annyira sok jó dolog van! Miért csak a kapcsolattól függenek a nők egy bizonyos rétege?


Természetesen tisztelet a kivételnek!


2012. jan. 27. 08:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát én elég furcsa nő lehetek, mert én simán megvagyok férfi nélkül.
2012. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Nagyon gáz a "kérdés" és nagyon "gázak" a rá érkező válaszok is. Az ember társas lény, kapcsolatfüggő. Aki azt mondja jól megvan pasi/csaj nélkül az nem csak szívtelen, de valószínüleg soha nem is szerették igazán.
2012. jan. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!