Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elhamarkodottan...

Nem akarok elhamarkodottan cselekedni. Adnátok nekem tanácsot? Van okom félni?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit összekaptunk tegnap délelőtt,elment a haverjához még akkor,azóta nem láttam.

Állítása szerint ő nem haragudott rám,csak mostanában szerint kicsit hisztis vagyok..Van benne valami,de akkor se kellett volna szerintem elmenekülni.

Azt is megértem,hogy kell a kanbuli. De tele vagyok félelmekkel...

A haverjával én is nagyon jóban vagyok,beszéltem vele,megígérte,hogy vigyáz rá. Aztán eltűnt a facebookról,gondolom beleindultak az éjszakába.

Nem akartam hívogatni a pasimat, nem akartam teperni,de mielőtt elaludtam írtam neki egy sms-t,hogy vigyázzon magára,jó szórakozást,várom haza,szeretem.

Nem válaszolt,és nem is hívott, pedig megigérte,hogyha elindulna valamerre,felhív. Mindig felszokott.

Egész éjjel nem aludtam,görcsben van a gyomrom,2 napja enni se tudok...

Picit túlreagálom,tudom. Nagyon érzékeny típus vagyok,ezellen sajnos nem tudok mit tenni, ne rójátok fel nekem.


És tulajdonképpen a dolog,amiért írtam ide, az az,hogy hagyjam,majd hazajön (tegnap azt mondta,hogy ma délelőtt jön) vagy egy bizonyos idő után hívjam fel,hogy merre van, vagy akár most?


Ideges vagyok,és nem szeretek ennyire kételyek közt lenni :(


2012. jan. 27. 09:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Írj majd hol járt az este, mi történt
2012. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Picit túlreagálom,tudom. Nagyon érzékeny típus vagyok,ezellen sajnos nem tudok mit tenni, ne rójátok fel nekem."

Na itt van a kutya elásva. Az olyan nők mint te alibiként mindig felmentik magukat az érzékenységgel, hogy ők erről nem tehetnek. Hát igen is tehetsz. Ha már tudod hogy hajlamos vagy túlreagálni akkor állj le. Ne dédelgesd magadban a túlérzékenységet, hanem módszeresen küzdje ellene. Hidd el hosszú távon megéri, mert ezzel az összes kapcsolatodat veszélybe sodrod, mint most is.

Ismerek ilyen nőket, akik ezzel takaróznak mindig, de ez nem segít azon, hogy mindig egyedül maradnak mert nem akarnak változni. Te próbáld meg! Most ne keresd a fiút, hagyj neki levegőt. Majd jön ha nem üldözöd, és marad is ha ügyesen dolgozol magadon.

2012. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

elmentek 3an bulizni végül,gondoltam,hogy oda mentek...

de abszolút józan volt,egy sört ivott aztmondta,nem is másnapot,csak nem csinált semmi rosszat:))

2012. jan. 27. 13:25
 24/25 anonim ***** válasza:
91%

Ne haragudj hogy ezt mondom de én nekem ez nem fér bele hogy összekapunk és akkor ő rohan a haverhoz és buli. Ez olyan dedós szint kb tinikorban csináltam. Ha elég felnőtt az együttéléshez akkor nyugodtan megmondhatja hogy nézd drágám ma úgy elmennék bulizni. jössz vagy maradsz?

Szerintem annak a válaszolónak van igaza aki azt mondta hogy kiprovokálta hogy mehessen. Attól hogy elfutott a gondok nem oldódnak meg. És nem te vagy a hisztis és a túl aggódó hanem ő a hunyó. Én ezek után biztos nem írkáltam volna neki semmit.És lehet hogy mire hazajött volna nem is talál otthon.Össze kellene szednie magát ahhoz hogy szóba álljak vele. szerencsére nálunk nincsenek ilyen gondok pedig már 7 éve együtt vagyunk.De a bátyám az ilyen és a felesége ráhagyta az elején , úgy csinált mint te , hogy még ő várta haza stb.. bevette a hülyeségét, elég volt 2 szál gaz és 12 év házasságuk után egyre rosszabb.

Úgyhogy ezt a kérdést rendezd le vele. Menjen ha menni akar, vagy vigyen téged is de ne a veszekedés után ugorjon te meg nem tudod mi van. Sajnos a felesége sokat szenved ezek a dolgok miatt és már most nem tud semmit csinálni csak elhagyhatná de nem tudja azt sem. Sokat sír, a bulis éjszakák után napokig alig eszik, jó sovány, stb.. Soroljam még?

Én nem azt mondom hogy 1 ilyen után olyan lesz, de ha nem rendezed le most és ráengeded akkor ide fogtok jutni.

2012. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,figyelni fogok erre!


de úgy tűnik nagyon függ a haverjától.

kiderült,hogy azét nem hívott,mert a haverja,aki mellesleg közös barát,kikapcsoltatta vele a telefonját,nem engedte,hogy felhívjon,mert ez kanbuli...nyilván.nekem ilyet nem mondhatna egy barátnőm se,ha nagyon akart volna felhív,de azt megértem,hogy nem akarta,hogy egész este azon idegeskedjek,hogy bulizás közben mit csinál...

na mindegy...tudom,hogy jól hazudik,de én meg ha nagyon akarom kiprovokálom belőle,h valamit úgy fogalmazzon meg,hogy gyanakodjak...

jobban félek attól,hogy részegen csalmeg,józanul szerintem nem tenné.

főleg hogy elmondta h a haverjai azzal akarták megszívatni,hogy mikor alszik porszívóval kiszívják a nyakát.

2012. jan. 27. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!