Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok elhamarkodottan...

Nem akarok elhamarkodottan cselekedni. Adnátok nekem tanácsot? Van okom félni?

Figyelt kérdés

A barátommal kicsit összekaptunk tegnap délelőtt,elment a haverjához még akkor,azóta nem láttam.

Állítása szerint ő nem haragudott rám,csak mostanában szerint kicsit hisztis vagyok..Van benne valami,de akkor se kellett volna szerintem elmenekülni.

Azt is megértem,hogy kell a kanbuli. De tele vagyok félelmekkel...

A haverjával én is nagyon jóban vagyok,beszéltem vele,megígérte,hogy vigyáz rá. Aztán eltűnt a facebookról,gondolom beleindultak az éjszakába.

Nem akartam hívogatni a pasimat, nem akartam teperni,de mielőtt elaludtam írtam neki egy sms-t,hogy vigyázzon magára,jó szórakozást,várom haza,szeretem.

Nem válaszolt,és nem is hívott, pedig megigérte,hogyha elindulna valamerre,felhív. Mindig felszokott.

Egész éjjel nem aludtam,görcsben van a gyomrom,2 napja enni se tudok...

Picit túlreagálom,tudom. Nagyon érzékeny típus vagyok,ezellen sajnos nem tudok mit tenni, ne rójátok fel nekem.


És tulajdonképpen a dolog,amiért írtam ide, az az,hogy hagyjam,majd hazajön (tegnap azt mondta,hogy ma délelőtt jön) vagy egy bizonyos idő után hívjam fel,hogy merre van, vagy akár most?


Ideges vagyok,és nem szeretek ennyire kételyek közt lenni :(


2012. jan. 27. 09:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

igazatok van. tudom.

a legrosszabb az egészben az,hogy tudom milyen a kapcsolatunk... tudom mennyire szeret,meg hogy viszonyul hozzám...ezértis furcsállom ezt a viselkedést:(

2012. jan. 27. 10:04
 12/25 anonim ***** válasza:
76%
Abból az információból lehet mindig kiindulni, amit a kérdező megad. A legelső információ az, hogy "összekaptunk". Azért kaptatok össze, kedves, hogy ő elmehessen bulizni, a másik az, hogy a visszautat is megtehesse kijelenti, hogy nem haragszik. De, hogy mégse érezd magad komfortosan azt mondja, hogy miattad van, mert hisztis vagy az utóbbi időben. Egyszerűbb lett volna, ha azt mondja, hogy megyek a haverral bulizni. Nem tudom, hogy miért kell ilyen fondorlatosan megoldania ezt a dolgot, te élsz vele. Nem történhet meg, hogy azért kényszerül ilyen manipulációkba, mert túl rövid a póráz és túl gyakori az ellenőrzés?
2012. jan. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

nem hinném,hogy emiatt...szerintem az előző kapcsolataiból hozzászokott,hogy azt csinál,amit akar. most ez elég komoly, ami köztünk van, és szerintem nem akar velem szembeállni és megmondani,hogy megy a haverral bulizni, mert fél,hogy nem engedném el,ami hülyeség...

pedig többször mondtam már neki,hogy nem kell a kamu,akkor sokkal nagyobb a harag.

helyesel is mindig

de annyira konfliktuskerülő,hogy így szerintem nincs lehetőség nagyobb vitára,mint szemtől szemben,ha ESETLEG nem tetszene nekem az ötlet..

2012. jan. 27. 10:25
 14/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, sajnos a kapcsolataink rossz irányba is befolyásolhatnak. Ha egyik előző partnerének kénytelen volt hazudni, azt viszi tovább a másik kapcsolatba is, mint egyszer már bevált módszert. Tudasd vele, hogy veled lehet őszinte , sőt civakodás nélkül is elmehet bárhova.
2012. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

igen,sajnos ennyi idő után is úgy érzi titkolóznia kell.

szerintem kicsit rosszul lehet bekötve, de amellett,hogy szerelmesek vagyunk,nagyon jó barátok is...és szerintem úgy gondolja,hogy ami a "haver"nak elmondunk,azt a barátnő elől titkoljuk,mert annyira vagány...

2012. jan. 27. 10:38
 16/25 A kérdező kommentje:

FEJLEMÉNY


írt egy sms-t

hogy

"most indultam.én is szeretlek"

2012. jan. 27. 10:41
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor minden rendben van.
2012. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Remélem minden jó mostmár.


KÖSZÖNÖM MINDENKINEK,aki írt,bármit.Sokat jelentett,hogy kikérhettem a véleményeteket,kicsit meg is nyugodtam,de a lényeg,hogy hülyeséget nem csináltam.


Most jön a következő kör,amikor hazajön,és meglátjuk mi volt az este.:)

2012. jan. 27. 10:44
 19/25 anonim ***** válasza:
92%

Látom, az akkut probléma megoldódva. Egy apróságra hívnám fel a figyelmed, ha esetleg valamikor hasonló helyzetbe kerülnél.

A fiúk és a lányok közötti sok különbség közül az egyik, hogy egy probléma megoldásának más a menete. Egy lánynak attól könnyebb, ha kibeszéli. Mi pasik viszont ilyenkor félrevonulni szeretünk, átgondolni a dolgot, kialakítani az új helyzethez való hozzáállásunk, és ha ezzel megvagyunk, onnantól vagyunk ismét használhatóak. A félrevonuláshoz szükséges idő erősen változó. Ilyenkor a lánytól a legrosszabb, amit tehet, ha a félrevonult férfit bármivel megzavarja. Keress egy nem pletykás barátnőt vagy akár egy fiú barátot, és beszéld meg vele, ha az rajtad segít. A párod pedig várd meg, míg magától feldolgozza.

Nem a fiú az érzéketlen, nem a lány az érzelgős. Mindkettő normális, csak másmilyenek.


(ajánlott irodalom: "A férfiak a marsról, a nők a vénuszról jöttek")

2012. jan. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó,teljesen igazad van:))
2012. jan. 27. 11:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!