Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Allergiás vagyok a macskákra,...

Allergiás vagyok a macskákra, anyám mégis macskát akar tartani. Már itt van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Anyám beszerzett egy macskát, hiába mondom neki, hogy fulladok a szőrétől, nem érdekli. Nem akar megválni tőle. Beszélni nem lehet vele. Mi a teendő? Meg lehet oldani konfliktus nélkül? Tényleg el kell vinni a macskát? Vagy adjam be neki, hogy elszökött? Akkor is az én hibám lesz. Mit csináljak? 3 hetes, nagyon szereti.
2009. máj. 30. 01:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
57%
Jó ez érthető, de itt hülyézni anyukát, mikor honnan kéne neki azt tudni, hogy allergiás a macskára, papírja se volt róla.
2009. máj. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%
14:57 - Onnan, hogy látja, hogy a lánya rosszul van. Nekem ősszel írtak fel Klacid Uno-t, a bronchitisre, bevettem az elsőt, nem sokkal utána nehezült a légzésem, és száradni kezdett a torkom, mint mikor sokat énekeltem, a betegségnek tudtam be, anyukámhoz mentem át az iskolába, ahol tanít, segítettem neki valamiben, ő egyből észrevette, hogy rosszabbul vagyok, mint a gyógyszer előtt, és hogy kivörösödött a nyakam. Ennek a gyógyszernek ezek a tünetei, ha valaki allergiás rá, elolvastuk a tájékoztatót, ittam egy calcimusc-ot, amitől elmúlt a pirosság, és elkezdett rendeződni a légzésem is, többet nem szedtem be ebből a gyógyszerből. Szóval egy anyukának látnia kell(ene), hogy a gyereke nincs jól, papír nélkül is.
2009. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
56%
Szóval, kérdező, te egyszerűen úgy döntöttél, hogy allergiás vagy a macskára. (hiszen nem is mentél el orvoshoz) Vajon ha anyukád ékszerteknőst tartana, akkor a teknőspáncélra lennél allergiás?? Nyilván igen. Hiszen meg akarod határozni, hogy anyukád mit tegyen a saját lakásában. Hallottad már azokat a kifejezéseket, hogy "alkalmazkodás", "együttélés másokkal", és főleg "nem én vagyok a világ közepe"?
2009. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

valahogy érzem, hogy a válaszolók 99%-a lány :)

én fiú vagyok. Bocs, nem tudom mit vártok, de nem értek a nőklapjacafé nyelvén :) más nyelveken viszont igen. Amúgy a normális válaszolóknak köszi, de ígyis össze vissza írtok mindenfélét, semmi értelmes válasz. Azt, hogy begyullad a szemem a macskaszőrtől, biztosan nem beképzelem. Meg egy tüsszentést sem lehet beképzelni, illetve azt sem, hogy érzem a szőrt a torkomban és be van gyulladva.


Az élet nagy kérdései, hát igen. Úgy gondoltam ezt érdemes ide feltenni. De azt már nem tenném fel, hogy hova vigyem a barátnőmet, vagy mit egyek holnap reggel. Gondolom a kedves


A válasz megírásának időpontja: ma 14:24


es válaszoló .... sem.... tesz így.

rádférne egy kiadós... :) ... de komolyan... bocs

2009. máj. 30. 16:23
 25/28 anonim ***** válasza:
82%
3 hetes a macska? Hm, ennyi idősen még szinte menni sem tudnak, csak anyatejen élnek, mert szopiznak, és még a dolguk végzéséhez is segítség kell. 8 (de minimum 6)hetes kor előtt nem szokták elválasztani a cicákat az anyjuktól. Ennyit a 3 hetes macskáról...
2009. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég abszurd, hogy ilyen felelőtlen anyukád legyen, már bocsi. Szerintem itt nem a cicával van a gond, hanem anyukád és a te kapcsolatoddal. Akkor meg ne itt tedd fel a kérdésed, hanem a családi kapcsolatok rovatban, ott talán többet segítenek.
2009. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem azt a 3 hetes macskát de mindegy.

Lényeg:te hány éves vagyok?És szerintem tudja,hogy allergiás álltalában az ember tudja és utána megy el megnézni hogy tényleg.Ha meg nem allergiás akkor is rossz tüneteket vált ki belőleés ez a lényeg.

A teendő: Vagy leülsz anyukával megbeszélni,hogy dönts9n Te vagy a Macsek?Egy anya csak nem mondana le a fiáról egy macska miatt.

-Vagy folyamatosan porszívoztok a házban, és elmész a dokihoz gyógyszert kérni.

De mindenek előtt anyukával megbeszélni a dolgokat.Ja és igyál sok folyadékot és sok Vitamint egyél-igyál C vitamint mindenképpen.Ja meg van ilyen tabletta már nem tudom a nevét gyógyszertárba kilehet váltani recept nélkül olyan mint a pezsgőtabletta betszed a vízbe és megiszod.

Remélem segítettem,ha van még kérdésed kérdez (tőlem) nyugodtan,nem fogom leharapni a fejed :D

2009. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

27 választ írtatok egy kamu kérdésre.

3 hetes macska még nem eszik önállóan. Csak szopik.

Itt bukott a történet.

2017. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!