Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Adjak neki újabb...

Mit tegyek? Adjak neki újabb esélyt?

Figyelt kérdés
fél éve lépett le,babát vártunk volna,de megijjedt és elment,egyedül nem mertem vállalni,mert már van két gyermekem és nem lett volna segitségem,nincsenek rokonok sem,sajnos.azt mondja megváltozott és egy ideje elég sürün keres,probálja bizonyitani,hogy tényleg változott és velünk szeretne lenni.csak félek a csalódástól.Érdemes újabb esélyt adnom neki vagy hagyjam inkább?
2009. máj. 30. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék még egy fél esélyt sem, ha éppen akkor hagyott el anno, mikor a legnagyobb szükségem lett volna rá! Az ember természetesen változhat, de nem hiszem, hogy a te életeden kellene gyakorolnia!
2009. máj. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnék neki. Ez a gyerekeidnek sem tesz jót. Mint írtad, már van kettő. A gyereknek kell az állandóság, nem jó ha ki-be járkál ez a férfi az életedbe és így az ő életükbe is. Ráadásul mi arra a garancia, hogy nem lép le megint, ha forrósodik a talaj a lába alatt. Az ilyen ember nem megbízható és nem lehet hosszú távra tervezni vele. Neked pedig - főleg két gyerekkel, már arra lenne szükséged.
2009. máj. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Kutyából nem lesz szalonna! Megértem, hogy megijedt a felelősségtől, de ilyen helyzetben nem így kell eljárni, ilyen gerinctelen módon. Találsz jobbat is

25/L

2009. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rosszul értem, de miatta vetetted el a babád? Mert akkor semmiképp ne adj esélyt. Meg amúgy se. Magától lépett le, most tudjon rá.
2009. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
A kutyából nem lesz szalonna tényleg igaz, és ha tényleg igaz az hogy a babavárás volt az oka,ennél rosszabbat nem tudnék elképzelni...
2009. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.Lelépett

2. Babát vártál

3. Miatta elvetetted

Mi itt a kérdés?

2009. máj. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!