Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek adjak esélyt még?

Szerintetek adjak esélyt még?

Figyelt kérdés

Friss házasok vagyunk, leköltöztünk vidékre és elég nehéz helyzetbe kerültünk, nem úgy jött össze a meló, meg megszületett a baba is...azt hiszem én is elhanyagoltam őt szóval vidéken dolgoztak a főnökével és mikor hazajöttek találtam nála egy bugyit. Rákérdeztem (mert már hetek óta elég sokat veszekedtünk így ultimátumot adtam neki, hogy mondja el, ha megcsalt akkor megbeszéljük vagy inkább ne hazudjon menjen el) Akkor azt mondta, hogy a főnökének a szeretőjéé volt csak vissza akarta tenni a táskájába és ő szólt, hogy dobják ki csak elfelejtette, mert ő tette el (azt a bnőmtől tudom, hogy az ő felesége csalja és így lehet némi esélye, hogy visszacsalja az asszonyt) Ezt elég hülye kifogásnak tartottam, kinevettem és otthagytam...pár nap múlva beszéltünk, azt mondta, hogy nyugodt a lelkiismerete,szeret bennünket.


Ha meg is csalt szerintetek van esélye, hogy rendbehozzuk a kapcsolatunkat? este msnen beszéltünk, nagyon sok mindent át tudtunk rágni, ma ülünk le újra ha hazaér este.


De valahogy nem érzem, hogy megcsalt volna!


Kapcsink elején volt még, hogy elment egy másik csajjal..de azt már naon korán megéreztem, hogy gáz van...de akkor megbeszéltük, hogy hagyjuk most egymást..ha kellünk egymásnak akkor úgy is együtt leszünk még, de most sztorno.

Szerintetek?


2010. ápr. 17. 11:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Remélem érthető voltam.

Dolgoztak a főnökével egy helyen, csak a főnöke győrből ment oda a férjem meg otthonról azért volt a bőröndben állítólag a bugyi.

2010. ápr. 17. 11:52
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy gáz, hogy találsz a férjed táskájában egy női bugyit, amiről tudod, nem a tiéd, pláne mert nem otthon volt a férjed ezt megelőzően. Ha én lettem volna ebben a helyzetben, én sem hittem volna el a hozzá kapcsolódó "sztorit".

Ugyanakkor írod, talán elhanyagoltad egy kissé a férjed. Mivel babátok is van már, én adnék neki egy utolsó esélyt annak ellenére, hogy a történet a bugyihoz kapcsolódóan szerintem tuti nem igaz.

2010. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben gondolj a babátokra is!

Azt hiszem én adnék neki még egy esélyt, hiszen ott a baba, ne apa nélkül nöljön fel!

2010. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

akár igaz is.

Ha nem, és igaz a nő, akkor lehetséges, , ő tette a férjed táskájába. Azért, hogy lebukjon?

Ez esetben további "bizonyítékokat" találhatsz, vagy botlak beléd.

Am. olyan "vígjátékszerű", hogy akár igaz is lehet.

A kivárás fontos, szem.

2010. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
' botlanak. mármint bizonyítékok.
2010. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Arra alapozni, hogy nem érzed hogy megcsalt? És ha tévedsz? Én adnék egy esélyt neki , de titokban, nem nagy dobra verve hogy "ez volt az utolsó húzásod". A következő bugyinál viszont pakolnék.
2010. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted ne keress valaszokat.Kezdjetek ujra mindent.Minek ezt kibeszelni,kivesezni?Hogy evek mulva is a regi serelmeket vagjatok egymas fejehez?Nem mindegy mi tortent?Mar megtortent es bevesodott!Fog meg a kezet,nezz a szemebe es mondd neki,hogy szereted es semmi baj nem lesz.Ne hisztizz,ne kiabalj.En igy tettem es hidd el szazszorta nagyobb buntetes volt a ferjemnek,mintha elzavartam volna.
2010. ápr. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Nagyon szépen éltünk eddig, igaz én kos ő skorpió...de eddig nem voltak veszekedéseink, én jó háziasszony szerető voltam ő jó férj. Imádjuk egymást.

Most hogy nem ketten vagyunk baba is előtérbe került, meg anyukámnál lakunk, mert nem akartunk albiba babával, (de hamarosan költözünk) Így ez az új életvitel is megviselt bennünket!


Akarok neki egy utolsó esélyt adni, mert láttam több olyan ismerős, aki ahogy megszületett a baba, kicsit elkacsingatott, de szépen helyrehoztáj a dolgokat és a mai napig is boldogan élnek.

Most a baba az első, megpróbálom elfelejteni és rá is jobban odafigyelni, de ha még egyzer ilyen történik nem akadok ki...némán csomogalok!!!!

2010. ápr. 17. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Hogyan kerülhet le egy nőről a bugyi! CSAK ÚGY brahiból, ez valami kiszúrás lehetett. Szeressed a férjedet!!!!!
2010. ápr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én beszélnék vele, szerintem adnék még egy esélyt, de a következő alkalomnál már végig sem hallgatnám.
2010. ápr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!