Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Love.hu. Adjak egy esélyt a...

Love.hu. Adjak egy esélyt a társkeresőnek, még ha megalázónak is tartom? 20/F

Figyelt kérdés

"Azért ide írtam, mert ide elvileg több idősebb jár."

Tapasztalatotokat is osszátok meg. Köszi.


2009. dec. 28. 18:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

ez érdekes, én is megalázónak tartom, pedig személyesen soha sem merek kezdeményezni!

kíváncsian várom a válaszokat!

21F

2009. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

én sok társkeresőt kipróbáltam, nem nagyon jött össze, de bajom nem lett belőle.

egy ismerősömnek bejött, a párjával több éve együtt vannak onnan.


Szerintem nincs mit vesztened, max az elveidet amik nem tuti, hogy mindig helyesek.


24/F amúgy asszem én parom.hu-n mászkáltam, meg ismerős is ott szerezte barátnőjét.

2009. dec. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Akár hiszed akár nem, én is a Love. hu-n találtam meg életem szerelmét!!! :)
2009. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálkozni, ahogy az internetes ismerkedés bármelyik formáját (pl. chat) is megpróbálhatod. (én is a közvetetten így találtam a barátnőmre, pedig már tényleg reménytelennek éreztem az egészet, és nem is emiatt kezdtem ismerkedni)

Viszont a helyedben a love.hu-t hanyagolnám.

2009. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
100%
Nekem a barátnőm egy másik társkeresőn találta meg a mostani párját. Elég jól megvannak. 23/L
2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

dehogy megalázó! Jó szórakozás! Párt keresni nem szégyen, hanem jogos igény!

Regisztrálj, bele fogsz jönni. Csak először furcsa, hamar meg lehet szokni!

2009. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nők Lapja Cafén próbálkozott egy idősebb rokon hölgy. Aztán rövid idő alatt elege lett belőle. Volt ott minden: részeges alak, kalandot kereső nős férfiak, szado-mazós idős playboy, perverz, aki azzal kezdte, hogy elővett egy nuncsakut, volt, aki azonnal a rokonom lakására akart menni, olyan is, hogy aki be akart költözni. Ja és minden idősebb, ronda vagy gusztustalan alak fiatal, karcsú, kifejezetten szép nőt keres, nem az ötvenes, hatvanas korosztályt, az már öreg nekik! Feladta, diplomás özvegy létére elege lett ebből a megalázó húsvásárból.
2009. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Amíg megalázónak tartod, inkább ne. Vagy mégis, csak hogy tapasztalatokat szerezz, hogy nem megalázó, ha megragadsz minden lehetőséget a boldogulásodért.

32/N

2009. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
Tele a net hazugokkal. Nem érdemes próbálkozni, a Love.hu pedig? Na persze, ott prostik is vannak szép számmal.
2009. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Én már regisztráltam egy ideje az oldalra csak, hogy "végig szemléljem a kínálatot". Még nem töltöttem ki az adatlapomat, meg képet sem raktam ki.
2009. dec. 28. 19:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!