Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy piszkáljam tovább?

Hagyjam vagy piszkáljam tovább?

Figyelt kérdés

A barátomon időnként újabb sebek vannak (karcolások, horzsolások) néha nagyobbak, néha kisebbek. Nem hiszem, hogy más ember okozza. Amikor rákérdezek nem mond semmit vagy csak annyit, hogy mindegy vagy hosszú. Azt mondtam neki, hogy ha nem mondja el akkor szakítok vele (csak kicsit ráakartam ijeszteni). Mit csináljak? 21 éves

18/L


2012. jan. 29. 15:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ugyan nem nagy ügy.

Én is mindég megütöm, megkarcolom, lehorzsolom magam amikor ökörköd a barátaimmal. 21 éves felnőtt ember el tudja dönteni, hogy komoly a sérülése vagy nem.

2012. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Karcolja, vagdalja magát.
2012. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hagyd békén! Ha majd el akarja mondani akkor elmondja!
2012. jan. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Szerintem ne hagyd , magától nem kerül oda , rendszeresen...
2012. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem értem, kb minden héten újabbak vannak, ha a haverjaival csinál valamit azt miért nem mondja el? Amúgy nem szokása vagdosni magát.
2012. jan. 29. 15:58
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Ha tovább b*sztatod akkor csak el kergeted
2012. jan. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ha tovább szekálod, eléred szépen hogy elege lesz belőled és otthagy.

ezzel nem oldasz meg semmit. ha tényleg magának csinálja akkor vlsz egyedül nem bír megbírkózni a problémáival. inkább hallgasd meg, mondd neki hogy te mindig mellette vagy, bármit elmondhat és várj. előbb-utóbb csak elmondja.

2012. jan. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Gratulálok a válaszolóknak. Elvégre mi sem természetesebb annál, mint hogy valakin állandóan újabb sebek, karcolások vannak, amiknek az eredetéről nem hajlandó nyilatkozni.


Persze, hagyjad csak, ne faggasd, hátha egyik éjjel átvágja a torkodat.

2012. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Beszélj vele mindenképpen, de azt erősnek érzem, hogy megfenyegetted, hogy elhagyod, ha nem mondja meg, hogy hogy kerülnek oda a karcolások.

A párodnak valószínűleg elég komoly lelki problémái vannak, faggasd óvatosan, és biztosítsd, hogy bármi is történik, Te mindig mellette állsz!

2012. febr. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha hisztériás és emiatt karmolja magát, nem fog erről beszélni veled, mert ez te úgy se értenéd meg . Legalább is ezt gondolja. Akinek még nem volt hisztéria rohama, az nem tudja mi játszódik le a másikban. Inkább beszéld rá, hogy egyen sok B vitamint. Az ugyanis csökkenti a hisztériás rohamot
2012. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!