Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam vagy piszkáljam tovább?

Hagyjam vagy piszkáljam tovább?

Figyelt kérdés

A barátomon időnként újabb sebek vannak (karcolások, horzsolások) néha nagyobbak, néha kisebbek. Nem hiszem, hogy más ember okozza. Amikor rákérdezek nem mond semmit vagy csak annyit, hogy mindegy vagy hosszú. Azt mondtam neki, hogy ha nem mondja el akkor szakítok vele (csak kicsit ráakartam ijeszteni). Mit csináljak? 21 éves

18/L


2012. jan. 29. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Természetesen piszkálni kell. Akár percenként. Hátha felidegesedik annyira, hogy meg is mutatja, hogy csinálja azokat a karcolásokat. Sőt talán még mélyebbre is megy, mondjuk leszúrja magát. Meg is oldódna az összes probléma menten...


(Bocs a trollkodásért, de a nevem kötelez. Ha a hülye kérdésre normális választ akarnék adni, azt mondanám, hogy a zsarolás nem megoldás, szeretni kell, biztonságot adni neki, óvatosan megtudni, mi a problémája, és esetleg (gondosan megválogatott, lehetőleg vegyszermentesen (=dilibogyók nélkül) dolgozó) szaksegítséget igénybe venni.)

2012. febr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lehet jót tenne neki,ha szakítana veled, valójában is. Arra még nem gondoltál,hogy miattad vagdossa magát? Idegesítőnek tűnsz, így nem lehetetlen,
2012. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennél undorítóbb dolog nincs, mikor valaki ilyennel jön, hogy "Ha nem teszed amit én szeretnék, akkor én szakítok veled, elhagylak, öngyilkos leszek, depressziós leszek..." vagy bármi.

Borzalmasan utálom az ilyesmit!

Ez szimpla érzelmi zsarolás.

Én simán azt mondtam volna a srác helyében, hogy akkor menjél is, ha ilyenekkel fenyegetsz.

Ezt soha ne csináld, hogy "Ha nem teszed meg, elhagylak", mert a végén ő fog kidobni, és jogosan.

Az persze nem normális, hogy sebek vannak rajta, de az sem, amit te csinálsz.

2012. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 thebully válasza:
Hogyha a csuklóján,lábfején,hátán találsz ilyen sebekeket akkor bizony azok stigmák.
2012. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
stigmák hát...idióta
2012. febr. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 thebully válasza:
:D
2012. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!