Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy össze akarok költözni a barátommal? 18 éves vagyok eljegyzett a barátom már 3 hónapja,5 éve vagyunk együtt és hozzá szeretnék költözni, anyuék pedig utálják őt igy nemtudom mit mondanának. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:37
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a szüleidnek valamilyen szinten kötelessége eltartani téged, amíg első diplomádat, vagy szakmádat megszerzed, persze nappalin. Ellenben a barátodnak és az ő szüleinek nem. Nagyon rossz ötlet.
2012. jan. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy akármit is fizessen az anyukája. A barátomhoz költözök és ő dolgozik.Azt mondja eltart amig tanulok, de ha már nem akkor egyértelmű hogy megyek dolgozni.
2012. jan. 30. 19:58
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
És akkor a barátod meg az anyukája fog eltartani? Szerintem összeköltözni meg önállósodni csak akkor van értelme, ha el tudod magad tartani. Nem valakinek a nyakára menni lakni. Mi lesz, ha összeveszel a barátoddal és kirak? Hová és hogy fogsz visszamenni? Szerintem még ráérsz addig amíg tanulsz, és nincs rendszeres jövedelmed.
2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%

Ööö nem akarok beleszólni a döntésedbe, elköltözhetsz, de az egyik osztálytársam is itt vágta el magát.

Mert a pasijához költözött, akivel együtt élet 2 évet évet ,aztán megunta a pasi és szerzet másik nőt. Aztán 2 év után a barátnőmnek el kellett menni dolgozni, mert közben kisebb lakásba költöztek a szülei és oda már nem tudott visszamenni. Most albiban él és szallagmunkán dolgozik. Se képzettsége ,semmi.


Lakva ismerszik meg az ember ,de szerintem azt is gondod végig ,mi van akkor ha kidob a barátod. Mert együtt lakva könnyen megesik, hogy megunjátok egymást.

Kicsit legyél előrelátóbb. Ha erre az esetre is van terved ,akkor hajrá!

2012. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
48%

"13éves voltál mikor összejöttetek??? Na jó, ez már sok mára..."


miért és akkor mi van? az én un. tesóm is 13 évesen jött össze a párjával most 21 éves 5 hónapos gyerekkel...saját ház megélhetés, jó kereset, nem lehetetlen, ha tényleg úgy van ahogy van.

2012. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
86%

Jesszusom, elvárod, hogy 6 évig tartson el téged? És onnan fogsz bejárni az egyetemre, vagy majd fizetik neked a kolit/albérletet? A srác anyja is ilyen holt nyugodtan belemegy, hogy a fia eltart egy kiscsajt több mint fél évtizeden át, vagy tovább? Hát akkor azoknak sincs ki mindig a négy kerekük...

Szerintem úgysem értek el odáig, hogy náluk diplomázz le, majd rájössz, az "odaköltözöm a barátomékhoz" még úgy is sok buktatót vonz magához, ha nem vagy ingyenélő, hát még ha egy fitying jövedelmed sincs.

2012. jan. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Az ő anyukája tudja mit terveztek? És ha igen, mit szólt hozzá?
2012. jan. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Az anyja annyit mondd hogy nem érdekli azt csinálunk amit szeretnénk ő támogat. A másik fele hogy szinte minden nap náluk vagyok, együtt alszunk szóval szinte együtt élünk.nyári szünetbe megállás nélkül együtt, szóval mondhatom hogy laktam már vele több mint 3 hónapot és semmi baj nem volt.ÉS akkor sem pénzelt anya!
2012. jan. 30. 20:39
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
És az ő anya nyakára mennél?
2012. jan. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem.A barátom nyakára mennék!!
2012. jan. 30. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!