Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak hogy...

Hogy mondjam el anyunak hogy össze akarok költözni a barátommal? 18 éves vagyok eljegyzett a barátom már 3 hónapja,5 éve vagyunk együtt és hozzá szeretnék költözni, anyuék pedig utálják őt igy nemtudom mit mondanának. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 19:37
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Bocs: anyja
2012. jan. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gyerekesen gondolkodsz, hogy így inkább ne akarj felnőttesdit játszani! A semmivel mennél és elvárnád, hogy mások gondoskodjanak rólad. Aztán meg majd később te fogod itt szidni az anyósodat.
2012. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
57%

Mi a baj azzal, hogy 13 éves volt, mikor összejöttek?


Én egy kicsit megvédelek, bár szerintem is elhamarkodottan akarsz dönteni. Én is a vőlegényemhez költöztem, igaz 22 voltam, de még suliztam és nem dolgoztam. Több mint egy évet ő és az anyja tartottak el, igaz, a szüleim is segítettek, amiben csak tudtak, de nekik se nagyon volt miből. Aztán találtam munkát és minden rendbejött. Mostmár különköltöztünk és szép életünk van.


Ti együttlaknátok az anyóssal? Tervbe van véve, hogy egyetem mellett dolgozol? Mert, hogy 6 évig eltartsanak, az tényleg elég cinkes. Még 1-2 év elmegy, de 6 év rengeteg, te se fogod bírni, hogy nincs saját pénzed, és nekik is elegük lesz.

2012. jan. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
79%
Igazatok van. Inkább annak kéne örülni kéne, hogy 13évesen még szűz volt.(remélem)
2012. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem nem véletlenül mondja itt sok mindenki, hogy gondold ezt át még. Elhiszem, hogy rossz dolog arra gondolni, hogy most odaköltözhetnél és elkezdhetnétek a saját életeteket, de 6 év rengeteg idő.

Lehetséges, hogy kibírná a kapcsolatotok, mi ezt innen nem fogjuk tudni Neked megmondani. De azt lehet tanácsolni, hogy még nem érdemes belemenned ebbe.


Együtt élni anyóssal 6 évig, úgy hogy a fia tart el, nem épp egy leányálom és erre Te is rá fogsz jönni, ha odaköltözöl. Szerintem jobban jársz, hogy ha pár évig szinte minden időt ugyanígy a pároddal töltesz, de elhalasztod kicsit a költözést.


Addig pedig a szüleidet ráveheted, hogy a fiút fogadják el.


Nemkülönben, amit a fiú mondjuk Rád költene (ott lakásod miatt), azt inkább tegye félre. Még lehet szükségetek lesz rá, ha külön akartok költözni.

2012. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

6 év az rengetek idő, és ha ez alatt nem találsz magadnak akár diák munkát? Akkor 6 évig a barátod szüleinek pénzéből éldegélsz, vagy, hogy gondoltad ezt?

Hogy a szüleid mit szólnának hozzá? Egyszerű. Megmondanák ha össze akarsz vele költözni, tőlük ne várj semmi támogatást, ebből kifolyólag és munka hiánya miatt meg más pénzén éldegélsz.

Meg kb. az jön le, hogy már csak azért is összeköltözöl a barátoddal mert a szüleid nem szeretik, 5 év ide vagy oda.

2012. jan. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
95%

"Nem, a barátom nyakára mennék" Úristen de gyerekes vagy!

Attól, hogy ott vagy nála napi szinten az nem azt jelenti, hogy szinte össze is költöztetek, másképp történik egy felelősségteljes, önálló embereknél.

Ja és ez idő alatt a barátod anyjának az ételét eszed, és te meg csak netezel egész nap és tv-zel?

2012. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bíztos, hogy oda fogsz költözni, és az is bíztos, hogy nem a barátod, hanem aza anyja nyakára (mert náluk fogtok lakni, gondolom). És az is bíztos, hogy X idő múlva egy kanál vízben meg akarod fojtani az anyósodat teljesen jogtalanul. (ugyanis te választottad ezt az életet).
2012. jan. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

A barátod eltart, az anyukája meg majd főz, mos takarít utánad is? Vagy ezt hogy gondoltad?

Nem úgy költözünk össze valakivel, hogy beköltözünk a családjába, hanem szépen kettesben. A mindennapi problémák akkor jönnek ki, és nem akkor amikor más tart el, és más csinál helyetted mindent.

De ha téged nem zavar, hogy 6 évig ingyenélő leszel, akkor grat!

2012. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne égesd magad vele, más dolog járni, meg együtt élni!
2012. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!