Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok...

Mit csináljak? Nem akarok megint veszekedni

Figyelt kérdés

Már többször voltam külföldön katonaként. Amikor Irakból hazajöttem megváltozott minden, sokszor azt hittem hogy valaki követ, alig tudtam aludni és féltem valamitől pedig nem volt rá okom. Sokat veszekedtem miatta a feleségemmel is de amikor megszületett az első lányunk akkor rávett, hogy menjek el valami szakemberhez és el is mentem. Utána már nem volt semmi, néha előjöttek ugyanúgy emlékek és álmok de nem úgy mint akkor. Mostanában megint félek és nem tudok miatta aludni. Valamelyik nap a feleségem szólt hogy keljek fel én pedig hirtelen megszorítottam a kezét (nem tudom, hogy mit álmodtam de pont akkor lőttek amikor hozzám ért), elég furán nézett de nem mondtam neki semmit. És megint többet veszekszünk. Nem akarom hogy az legyen mint régen, nem kis dolgon mentünk át és majdnem el is váltunk, már van 2 kisgyerekünk és így sokkal másabb. Mit csináljak?

33/F


2012. febr. 1. 18:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
De önként vállalta!!!
2012. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2012. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez a jelenség posztraumás stressz-szindórmán látszik. Jól tennéd, ha elmennél egy pszichiáterhez, vagy klinikai szakpszichológushoz, aki ért a traumafeldolgozáshoz. Egyébként sajnos a posztrrauma lassan gyógyul.


A veszedés és a többi - ha egyébként nem vagy ilyen hajlamú és jó házasságban élsz - mind annak a jele, hogy nem tudtad feldolgozni azt, ami téged ért. Minél előbb meg kéne keresni azt a szakit, bárkit is legyen az.

Amiről te beszélsz a végén, hogy valaki követ, az a jelenség (paranoiának nevezik) szintén a possztrauma velejárója. Huzamosabb ideig éllandó halálfélelemben élő emberek sokszor szenvednek tőle utólagosan.


Ja: mielőtt elfelejtem. Az első látogatásra jó volna, a feleséged is elkísérne.

2012. febr. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Menj vissz a szakemberhez,de szerintem itt valami mélyen lapul,ami álmodban jön ki a tudatalattit akkor befolyásolni nem lehet,nappal elnyomod,éjjel előjön,a követés megint hasonló.Valószinű posztraumás stresz,de lehet más is,szakember tud segíteni.
2012. márc. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

02-03 23:56

Te egy paraszt vagy!

2012. márc. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Dehogy paraszt. Szájkaratés!

Az aki ott sincs, de tudja nagyon jól mi a stájsz. Vicc az a kedves ember!

2012. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2012. márc. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!