Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akarok már veszekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok már veszekedni vele! De egyrészt kihozza belőlem a haragot, másrészt bánt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg szeretem, nagyon, mindennél, mindenkinél jobban, és ha kedveskedek, vagy meglepem valamivel, bánt érte... És utána veszekszünk... Ő nem veszi észre, miket kell elviselnem, hogy mennyire rohadt dolgokat csinál, és ha én, egyszer, kb. feleolyan szemét dolgot csinálok, már egyből a fejemhez vágja, hogy sosem fogja megbocsátani, stb...
2010. jún. 17. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
lány vagy?
2010. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bár emiatt a hisztis kitörésem miatt lehet annak tűnök, azért nem. :))
2010. jún. 17. 15:50
 3/8 anonim ***** válasza:
B*szd ki a p*csába!
2010. jún. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
ez egy tipikus vérszívó. nekem is hasonló volt...nem éri meg az egész. ha már több a nyűg a kapcsolatban akkor nincs értelme..szerintem
2010. jún. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lehet a titka, hogy ennyit megér...
2010. jún. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele, "sirasd meg" és keress mást. Az ilyesmibe szokás érzelmileg belerokkanni hosszú távon, és minél tovább húzod a dolgot, később annál tovább lesz szar neked. A végén pedig, ha ő dob ki téged, még rosszabb lesz.
2010. jún. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én akkor viselkednék így, ha szakítást akarnék kiprovokálni.
2010. jún. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a te életed, ne tedd tönkre.

Ez a dolog már nem lesz jobb.Én is beleestem ebbe a hibába, 6 év szenvedés volt az ára. Mindig megígérte, hogy megváltozik, de nem lett belőle semmi.

Szakíts vele, felejtsd el, és keress egy jobbat.

Amiket írtál, azok alapján nem lesz nehéz jobbat találni.

2010. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!