Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért pártolják a testépítők...

Miért pártolják a testépítők mark86-ot? Most komolyan, nem veszekedni akarok!

Figyelt kérdés

a fogyókúra rovatban majdnem mindenki nekem adott igazat,itt miért nem? csak rá akar beszélni benneteket hogy tömegnövelőt szedjetek! :(

ne töröltessétek légyszi válaszoljatok


2011. ápr. 10. 13:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
74%
TESTÉPÍÍÍÍÍÍÍTŐK! NYITOTTAK NEKÜNK ÚJ FÓRUMOT!KÖSZÖNJUK EMESE!.
2011. ápr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
vagy szerintetek vicces?
2011. ápr. 10. 13:58
 3/61 A kérdező kommentje:
mindenkinek nyomok zöldet,csak írjátok hogy igazam van tényleg
2011. ápr. 10. 13:58
 4/61 anonim ***** válasza:
73%
A fogyókúra rovatban fogyatékos majmok vannak,ne járkálj oda véleményt kérni.Mark86 qrvajófej,rendes srác és a TÖMEGNÖVELŐ IS qrvahasznos dolog.
2011. ápr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
95%
Ja ez poén,b@zdmeg elsőre nem fogtam fel!XD
2011. ápr. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

nem poén! miért lenne az?

nem is ért semmihez,csak csúnyán beszél! mindenkinek tápkiegeket ajánlgat kaja helyett,pedig akkor régen hogyan lehettek izmosak? pl.:conan a barbár idejében! evett vadászott,nem kellett semmi por neki se! miért ne lehetne leveseket,főzelékeket enni,sok gyümölcsöt,kenyeret-tanultuk hogy kell a szénhidrát! 18/f

2011. ápr. 10. 14:07
 7/61 anonim ***** válasza:
64%
XDDDDDDD Conan a barbár az Arnold Schwarci és hidd el,hogy ő a normális kaja és tápkieg mellett még koxolt is:)
2011. ápr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

nem hiszem, hogy bármeik énje azt írta volna, hogy nem lehet "hagyományos" kaján élni. én nem vagyok testépítő, viszont ha az tény, hogy izom fejlesztéshez magas fehérje és energiabevitel kell edzés mellett, és további jó hatása van, ha közvetlen edzés után tudod táplálni az izmaidat, akkor nincs min vitatkozni. tápkiegek koncentrált tápanyagok, azért ajánlják a szedését az üzletben nem érdekelt emberek, mert testépítéshez értenek és jót akarnak, ebben az esetben az a jó, ha nagyobb ütemben fejlődik az izomzatod.

én "normál" étrenden vagyok, és 10 év alatt harcműv edzéssel nem mondanám vékonynak magam, na de egy testépítő nem így néz ki mint én :) ez a szerepe a tömegelő étrendnek és a kiegészítőknek a "sima" táplálkozással szemben.

2011. ápr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
100%

amúgy jah! :D Conan.

egy fiktív korban, amikor szörnyhúst ettek. amúgy régen nem voltak sokan nagyon izmosak! ha valaki igen, akkor az nagynak is született és brutál mennyiségű húshoz jutott. de az embertömegek számára nem állt rendelkezésre megfelelő mennyiségű és minőségű fehérjeforrás!

Arnold meg koxolt, nagyszerű példa, gyógyszerekkel még én is megnőnék a harcműv edzéseimmel..

2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

de azért választották azt a színézt hogy vissza tudja adni az igazságot!az igazi conan még gyökereket is evett,olvastam,és fákon edzett! bunkóságot hogy lehet pártolni mrolimpia?

én is gyurok ez a z étrendem ilyen! azt ne mondjátok hogy rosz:

reggeli:3 tojás 2 nagy pohár tejjel,mellé narancs

ebéd:ami van otthon,leves 1 tányér,de másodikból mindig kettő!

vacsora:vajas kenyér (kevés vajjal),vastag szelet szalámikkal,és majonéz+paprika paradicsom(mert a vitamin is kell)

napközbe még néha lecsúszik 1 pirítós vagy ilyesmi

edzés után meg csomó tej és 2 tojásfehérje turmix(megmosom hogy ne legyen baj)

2011. ápr. 10. 14:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!